reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jadzia seks?;) chodzenie po svhodach?;)
Niewiem co doradzic...
Chcialabym dotrzymac twojego terminu, zobaczysz z zaskoczenia Cie wezmie ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

W nocy znow mnie napinanie wzielo...powiedzcie mi czy napinania mam traktowac jak skurcze?
 
Mój doktor ostatnio powiedział, ze nie ma bezbolesnych skurczów ;) Wiec pewnie to twardnienie, które czasem odczuwamy, to napinania mięśnia macicy, a nie skurcze, którymi należałoby sie martwić.
 
Jadzia seks?;) chodzenie po svhodach?;)
Niewiem co doradzic...
Chcialabym dotrzymac twojego terminu, zobaczysz z zaskoczenia Cie wezmie ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

W nocy znow mnie napinanie wzielo...powiedzcie mi czy napinania mam traktowac jak skurcze?
Ja w tej chwili napiania w nocy mam głównie z powodów jelit zazwyczaj zasypiam po dwóch trzech minutach spowrotem.
ale zdarzają mi się takie typowe skurcze braxtona-hicksa coraz częsciej ale to kilka razy dziennie max.
Spróbuj paracetamol na wieczór wziąść i zobacz czy będzie lepiej.
Wydaje mi się że jesteśmy już na takim etapie że napinania, skurcze przepowiadające i Twardnienia brzucha teraz będą się naturalnie nasilać tylko.
Mam też wrażenie że im bardziej zestresowana jestem to jest gorzej a im bardziej spokojna i wypoczęta to i skurcze i twardnienia odpuszczają.
@_vixen_ dziwny ten Twój doktor... ;) a co ze skurczami przepowiadającymi które właśnie powinny być bezbolesne?
 
Z tego by wynikało, że ja jeszcze nie miałam skurczów :-) bo moje wszystkie są bezbolesne. No, kilka razy poczułam ściągnięcie w krzyżu i kłucie w pachwinach. Oby tak dalej :-)
 
No wlasnie ciezko nam.okreslic na ile szkodliwe sa te napinania bolesne... jak bede w szpitalu mam nadzieje ze sie trafi jeden i zobaczymy co wykres pokaze...choc fakt tak taki ze te co mialam 2 tyg. Naprawde byly inne i mocniejsze...teraz to inny rodzaj i mam nadzieje ze na stan szyjki nie wplynely!
Dzien dzis minal u mnie leniwie;)

Jest prawie 4 a ja nie spie od dwoch godzin po padlam o 21... ehhh

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzien dobry, ja mam bezbolesene napinania, mam tez i odczuwalne bole w okolicy krzyzowej- to skurcze. Moj lekarz mowi ze te krzyzowe sa szkodliwe, bo maja wplyw na szyjke. Wiec wydawaloby sie ze napinania sa ok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry