reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Basiu kochana wiec bardzo ale to bardzo chcialam podziekowac za paczke[emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]

Wezme nospe tez do tego i ide spac...narazie cisza wiec chyba relanium dziala...
Dziekuje za rade[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Hej,dziewczeta,chcialam sie z Wami podzielic wynikami dzisiejszego testu glukozowego - cukrzycy brak! Tarczyca tez ostatnio wyszla okej,wiec chociaz te dwie rzeczy odpadaja od ciazowych zmartwien:) Nie ma to jak dobra wiadmosc!
 
Ja man ciut za wysoki cukier i musze uważać :)
U mnie lekarze mówią żeby nie czekać i nie dać sie skurczom rozkręcić... tylko szybko reagować


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak Julia ze skurczami dzisiaj? Kurczę, a mój gin mi tego relanium odmówił... sugerowałam ale on że hydroxyzyna lepsza. Co z tego, jak na mnie nie działa...

Gratuluję dobrych wyników glukozy. Wychodzi na to, że będę jedyną slodką mamą w wątku :-D
 
reklama
Katierinka super wiesci!!!!

Slivka juz lepiej...!! Choc lapia mnie raz na jakis czas ale jak sie nasila zaraz wezme leki i jiebede czekac...a mialam spokoj kolo 2 tyg. Ze skurczami ciekawe dlaczego...
Moj maz wrocil na pare dni do domu i niestety wiecej jestem w ruchu i na wyjazdach...wczoraj sie troche przestraszylam i od dzis leze ile sie da!!!!
Mi relanium zapisala juz jakis czas temu...wzielam moze z 3-4 tabletki ale jak bedzie trzeba wole wziasc wiecej by nie urodzic teraz...

Wiecie ze dzis dzien wczesniaka i poxzytalam troche jakie problemy maja dzieci ktore urodza sie np. W 30tc do konca niezdawalam sobie z tego sprawy:/ sadzilam ze tylko problem z oddychaniem...ale niestety tak nie jest!!!!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry