reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Masz racje kochana !
Jest lepiej na noc tak jak lekarka zalecila relanium wezme. W srode rano wizyta...
Napewno jak bedzie gorzej od razu bede jechac...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ok to dobrze ze juz lepiej. Moze sie same wycisza przy lekach? Jedna nospa to tak chyba malo... ja ostatnio brałam takim ciągiem trzy dni. Az sie skurcze wyciszyły.
Jak nie bedzie lepiej to jedz na Ip


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dziekuje za troske;)
Jest lepiej;)
Wieciw moze tak juz bedzie...gdyby faktycznie byly te skurcze co 15 min przez godzine lecialabym na skrzydlach do szpitala... a tak srednie odstepy miedzy 1.5 h a 2 h...

Ruzik staram sie nie dotykac ale wiesz czasami czlowiek sie zapomina:/:/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Kochane dziekuje za troske;)
Jest lepiej;)
Wieciw moze tak juz bedzie...gdyby faktycznie byly te skurcze co 15 min przez godzine lecialabym na skrzydlach do szpitala... a tak srednie odstepy miedzy 1.5 h a 2 h...

Ruzik staram sie nie dotykac ale wiesz czasami czlowiek sie zapomina:/:/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
To dobrze :-* jakoś może dotrzymamy do tej środy.
Ja też sobie obiecuję nie dotykać ale czasem tak fajnie poczuć moją mała kulkę pod skórą [emoji7] chociaż tylko kładę rękę i absolutnie nie masuje brzuszka to i tak jak mam skurcz to mam wyrzuty sumienia, że dotknęłam...
 
RUZIK
Najważniejsze w tej naszej całej szyjkowej sprawie jest to żeby nie dostać żadnej infekcji bo przeważnie od niej są porody przedwczesne i one skracaja szyjki i one powodują przebicie wód plodowych.
Ja tez uważałam na to.
Ja akurat dobrze śpię bo od 22 nieraz 23 to zależy co jest do roboty albo w tv do 7 rano potem od 8 rano do 12.
Oczywiście jak mi się nudzi to śpię.
A brzuch to przeszkadza nie powiem że nie a zwłaszcza na wznak ciśnie mnie w dołku bo mam go jeszcze wysoko
Dla mnie globulki to tez katastrofa też mam z nimi problem.

Ja tez mam wizytę w środę i już będę 1 dzień po terminie.
 
Cześć dziewczyny hej ziemniaczek widzę że się trzymasz jeszcze w całości. Ja powoli dochodzę do siebie po cc w piątek już mnie wypisali do domu w 3 dobie. Coś mój synuś w nocy nie chce spać tak jak by go brzuszek bolał wczoraj do 3 nad ranem nie mogliśmy zasnąć tak że odpoczywajcie póki możecie :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny. My już 2 tygodnie razem z małą. Trzymam za was wszystkie kciuki i w, wolnej chwili czytam kilka stron Waszych postów. Ja końcówkę ciąży miałam już niewygodna i uciazliwa. Mogłam podspac max 2h bo bolały mnie bardzo żebra i skora w tym miejscu. Teraz nie mam tam czucia w tym pasie tak miałam napiete i skopane w ciazy.

Trzymam kciuki za wasze srodowe wizyty!

Jeżeli chodzi o skurcze to ja też miałam czasem regularne co około 15 minut ale raczej nie były bolesne. Bolesne zaczely mi sie po terminie dopiero.

A z trawieniem i zaparciami niestety mam problem do dzisiaj. Ciągle pije syrop z laktuloza. Jednak jak się leży ponad 4msc do tego układ trawienny w scisku to robi to swoje...



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry