reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

I mi się dzisiaj trochę brzuch ponapinał w nocy. Myślę, ze to przeez spanie na jednym boku i trochę na plecach. Musiałam sobie radzić z bolącym uchem, co wymagało własnie spania na przeciwległej stronie od niego, a boli lewe. Dzisiaj już lepiej, ale wciąż ćmi, więc jeszcze się na lewy bok nie przerzucę. Rano dość mocno stwardniał mi brzuch, gdy obudziłam się w pozycji na plecach. Może to ma związek? Ale na wszelki wypadek wezmę nospę.
Ech, ile ja już lekarstw różnych w tej ciąży przyjęłam, niech to szlag. Jedynie pocieszające było jak przy wypisie pani doktor mi powiedziała, że moja lista jest jeszcze dosyć skromna w porównaniu do tego, co widuje na patologii. Niestety, wczoraj powiększyła się o apap, a kilka dni temu i sunupret... Aj :(
 
reklama
Ja wlasnie tez zauwazylam ze na plecach czesciej twardnieje i jak mam wzdecia to tez..ehh tak bardzo bym chciala juz wstac i chodzic, bo wiadomo ze uklad trawienny inaczej wtedy funkcjonuje.
I rzeczywiscie te lekarstwa to zmora nasza..
 
Witam.

To w srode wizytuje pare osob oby byly same dobre wiesci!!!!

Ja na noc wziel relanium i kolo 4 obudzil mnie jeden skurcz...
Dzis jesli powtorzy sie sytuacja ze znow bede miec xzesto popoludniu , to napisze to lekarki choc wiem co ona napisze...ze mam jechac na IP...tego sie boje bo co z corka?
Choc wiem ze jak bedzie trzeba to pojade...bedzie trzeba znalesc jej miejsce do spania u kogos...bo ja sama z nia jestem ...

Ruzik jak dzis samopoczucie?

Ja wizyte mam na 9.40;) wiec kolo 8 musze juz wyjechac...tez wspolczuje poznych wizyt...bo dzien wtedy sie ciagnie:/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Dziś trochę lepiej... w niedzielę najczęściej te doły mnie łapią. Nie mam kontaktu z rodziną, wszyscy daleko nikt mnie nie odwiedza... i chyba to też ma wpływ. Tylko mój kochany Mąż jest z mną. Koleżanki też od kiedy leżę nie bardzo się ze mną kontaktują. Zresztą jakoś wspólnych tematów brak. Wszystkie miały wzorowe ciąże, więc nie rozumieją mnie za bardzo.

Mi też brzuch twardnieje bardziej jak leżę na plecach! Długi czas miałam skurcze tylko na plecach. Dziś od rana jeden lekki miałam...

Ja specjalnie biorę tak późno wizyty. Chociaż on przyjmuje późno, bo od 17tej chyba (chodzę prywatnie). Ale jak mam wieczorem to Mezus idzie ze mna do gabinetu i jest na bieżąco. Raz jak powiedziałam, że wejdę sama a później opowiadałam jak Niunia ziewala to się obraził, że jak mógł nie widzieć. Zdjęcie z usg nosi w portfelu heh zakochany tatuś ;-)
 
@julia0903 ja po godzinie regularnych pojechalam na tutejsze IP. Ale powiedzialy mi ze jak Bolesne I nieregularne to tez przyjezdzac.
Jak narazie wszystkie akcje trwaja mniej niz godzine.
Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie wizytki I dobre wyniki. Ja dzis ostani dzień w pracy a wieczorkiem wybieram sie z córka na haloweenowe chodzenie, ale z kulami jakos latwiej sie chodzi.(dostałam od fizjoterapeuty)
W nastepny poniedzialek usg.
 
Ania a powiedz mi regularne to co ile? 15 min?
Mnie tak jak obserwuje sie mniej wiecej co godzine lapie skurcz:/
Mysle xzy do lekarki napisac

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ania a powiedz mi regularne to co ile? 15 min?
Mnie tak jak obserwuje sie mniej wiecej co godzine lapie skurcz:/
Mysle xzy do lekarki napisac

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
U mnie regularne byly co 4-5 minut ale jak masz co 10-15 albo jak mowisz co godzine to tez regularnie.
Chociaz o ile zrozumialam raz czy dwa na godzine to norma dopuki nie boli I dopuki nie ma reguly ze powiedzmy o pelnej godzinie skurcz bo to sie może cos rozkrecac.
Jak masz mozliwosc zadzwonic do lekarki to jej Zapytaj.
Lepiej na zimne dmuchac.
 
Ze uslysze ze to niedobrze jak sie czuje i ze mam jechac na IP..
Napisalam do niej narazie nie odpowiedziala... wzielam nospe i przeszlo...



Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ale nawet jak pojedziesz ( ja tez nie lubię jeździć... ) to przecież jak jest wszystko ok, to nie bedą cię na sile w szpitalu trzymać. A jak jednka gorzej to moze warto? Żeby zareagować o czasie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry