reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Matunia nie zawsze jest tak jak piszesz. Ja mam czynność skurczowa macicy od 16 tyg ciąży a jestem w 41 i szyjka zamknięta. Lezalam dwa razy w szpitalu, tony zjedzonej nospy i magnezu i luteiny, kroplówki z magnezu i nic. Brzuch twardnial jak skala. Skurcze na ktg rzędu 30-40. Teraz juz mam skurcze poza skale bo zatrzymuje sie na 99% i sprzęt dalej nie pokazuje.
 
A ja na środę mam termin :)
A co do żelu z prostaglandyną, to mój gin mówi, że lepsza kroplówka, bo po żelu może szyjka za szybko się rozwierać a to za dobre nie jest
 
No fajna. Eh co lekarz to opinia co do zasadnosci zakladania tych szwow pessarow, sterydow, wywolywania i metody. Drazni mnie to ze co lekarz szpital to inna opinia :/

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matunia nie zawsze jest tak jak piszesz. Ja mam czynność skurczowa macicy od 16 tyg ciąży a jestem w 41 i szyjka zamknięta. Lezalam dwa razy w szpitalu, tony zjedzonej nospy i magnezu i luteiny, kroplówki z magnezu i nic. Brzuch twardnial jak skala. Skurcze na ktg rzędu 30-40. Teraz juz mam skurcze poza skale bo zatrzymuje sie na 99% i sprzęt dalej nie pokazuje.
Mnie jeszcze zaden skurcz nie wyszedl na ktg. Te bolesne mam raptem 2 dzien i to zawsze w nocy. Na ktg mam tylko twardnienie bezbolesne i skomentowane ze to nie sa skurcze.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi nawet delikatnie stwardnieje i juz mi wyskakuje skurcz na ktg, tym bardziej boje się wywołania, bo mam skurcze a szyjka jak uparta. Za to oxytocyna tez podobno nie działa na każdego i czasami nawet jej ktos nie czuje
 
Do góry