reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Bezpośrednio nie zamawiałam bo kury tam nie było. Zamówiłam na bobomio.pl bo tam właśnie wszystko było. Skrzydełka zamówiłam bo brakowało mi do darmowej przesyłki i za koc i kurę płaciła prababcia a ja tylko 55 zł dopłaciłem więc wzięłam je. Jeszcze chciałabym kocyk light i taki kwadracik z metkami do zabawy. No to muszę się przemóc i wyprać ;) ale kury chyba nie co? Ehh zielona jestem w tych sprawach ;)
 
reklama
Diuska ja bym kure wyprala, ale nie prasowała ;-) takiego metkowca wzięłam w kształcie sowy z label label i mi mega się podoba :-) a kury nie wzięłam wcale bo wcześniej na motherhood wzięłam sobie poduszkę fasolkę ;-)
 
Hej :)
Dziewczyny dzis bylam w szpitalu u mojego gin. Szyjka ma 3cm wiec jest ok. I narazie wstrzymali podanie sterydow. Stwierdzil ze czym pozniej podadza tym lepiej a narazie nie ma jeszcze potrzeby. Miejmy nadzieje ze bd dobrze jak najdluzej :)
Pozdrawiam :)
 
Na wizycie nic nowego ;-) mała waży 2700 w co średnio wierzę ;-) za dwa tygodnie ściągamy krążek, czyli w skończonym 36. Generalnie gin powiedział że kwiecień to mój miesiąc. Marek się zestrEsowal tym wyciąganiem krążka bo 19 chce biec maraton w Krakowie, a kto wie jak to będzie :p
 
Mitaginka czyli wbijasz się w kolejkę za mną :-) Tak czułam że się rozpakujesz niedługo po mnie, a mnie przeczucie nie myli.
 
Mitaginka
Wow,ale super waga :)
moje małe zostały w tyle.

Ja leże i tyle wiem ;-)
Musze pomarudzic,...zmienili mi koleżanki w pokoju i obok mnie leży kobitka z 39 stopni gorączki, kaszel masakra.
A ja tak boje sie sie grypy itp.!!
 
reklama
Jup, to faktycznie porażka z tą chorą współlokatorka. Trochę to jak dla mnie niepoważne. Ech.

Monisiap, nie, u mnie nie było. W sumie skąd ma położna wiedzieć że jestem w ciąży. Nie zgłaszalam tego nigdzie.
 
Do góry