reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

W sumie to tak, mój gin poinformował mnie że położna powinna mnie odwiedzić przed porodem i 3razy po porodzie ale nie wiem jak to wygląda w praktyce, jutro muszę zadzwonić do ośrodka tak na wszelki wypadek i zapytać żeby później żadnych pretensji po porodzie nie było że nie zgłosiłam
 
reklama
Ja nie wiedziałam nic o tych wizytach położnej przed porodem,tu w szpitalu byly dziewcYny,które mialy te wizyty.

Teraz to napewno złapie to chorobsko. Z nia siedzi caly czas rownie chory mąż, gość ma L4 to może. .no super.
 
Hej ;-)

Mitaginka bosssko :-D zawsze to taki dodatkowy argument uspokajający w razie wcześniejszego porodu ;-)

Gandzia szyjka co do zasady powinna mieć min 3 cm, a dopiero krótsza niż 2,5 cm jest uważana za krótką, więc z twoją naprawdę nie jest tak źle ;-)

Milly ma nadzieję, że nastrój Ci się poprawił przynajmniej w związku ze skończeniem 34 tygodnia :-)

Jup o kurcze to "trochę" niepoważne :wściekła/y:w końcu taka chora ciężarówka to powinna być umieszczona w izolatce, a nie tak żeby narażać inne ciężarne...

Monisiap u mnie nie było położnej, ale też nigdzie nie zgłaszałam ciąży ;-) a poza tym ja wogóle nie korzystam z publicznej służby zdrowia :crazy:

a ja cały czas się zastanawiam jaką datę wybrać na to cc i cały czas mnie nęci 05.05.2015 ;-) ale z drugiej strony nie wiem czy to nie za późno :confused: chociaż moja ginka mówiła żeby szukać daty po 30tym kwietnia i już sama głupieję... help ;-)
 
Mitaginka
Wysmieja mnie ...bo jest przepelnienie,teraz w "mojej" dwójce sa trzy łóżka upchniete.
Obok jest tez chora na sali,chodzi jak zombie...nie wiem jak gdzie indziej.
Auralka no fakt,to nie poważne,
zaraz wszystkie beda chore ale oni maja to totalnie gdzieś.

Sorry,ze ja tak tylko o tym i wogóle, ale przeżywam ta sytuacje cholernie sie boję, wiecie jak kaszel itp wplywa na na nasze skurcze, szyjki i to wszystko......
 
Przeterminowana jest ;-)
bedzie sobie czekac . .. jest w 41 tc ciąży, kaszel to jej nawet na rękę :p
 
reklama
Jup biedna jesteś w tym szpitalu. AleZ drugiej strony w domu i w takiej sytuacji to za duży stres i ryzyko. Po Świętach się rozpakujesz i wrócicie w trójkę do domku a szpital zostanie tylko wspomnieniem.
 
Do góry