reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Bylam na zakupach ale taxowka w jedna i druga strone. Leze plackiem juz nic nie rb.
a co do sprzatania to moje wygladalo tak ze ja pozbieram smieci zetre kurze a podlogi odkurzanie mycie wc u lazienki itd to juz moj maz rb :)
Eh czekam do srody jak na zbawienie mam nadzieje ze wszystko w miate ok sie okaze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malinova gratuluję tak dobrych niusów po wizycie :-) ja modlę się o podobne jutro :-) a z tych propozycji ja to bym sobie wybrała 05.05.2015 ;-)


Jup a może uda się wam zostać w szpitalu w sumie koło 5-tego kwietnia będzie pełnia więc najpóźniej wtedy patologia się wyludni ;-)

Dzastina moja młoda jest dość duża i trzyma się w okolicy 90 centyla (w 32 tc +0 miała ok. 2250 g), więc raczej słaba wartość porównawcza... lepiej porównywać się z siatką centylową np. Waga dziecka w kolejnych tygodniach ciąży - TABELA - Kalendarz Ciąży

Gandzia zrobisz jak uważasz... nikt nie da Ci gwarancji, że takim spacerem nie zaszkodzisz dziecku, ale też nikt nie da sobie ręki uciąć, że będzie dokładnie odwrotnie ;-)
 
No tak. Lekaz mowil zeby odpoczywac ale tez o przykuciu do lozka nie mowil. To akurat moja decyzja ze bd lezec ciagle. A na spacerze nie bylam. Tyle co w biedronce po alejkach 10minut a tak samochodem w jedna i druga strone pod sam dom. I od razu do lozka. :)
 
Niestety kwestia skracania szyjki jest nieprzrwidywalna. A szkoda :)
Niektorzy wgl o sb nie dbaja zaganiani sa max wysilku w ciazy i wszystko jest w porzadku a niektorzy nic tylko leza minimum wysilku zero pracy i szyjka nadal sie skraca. Niestety skutecznego i dobrego lekarstwa na to nie mamy jeszcze :(
 
Auralka, Malinowa moja teściowa ciągle powtarza, że mam urodzić 05.05. Tak mnie to wkurza że za nic bym wtedy urodzić nie chciała choć data sama w sobie ładna ;-)
 
Mitaginka mój tata cały czas liczy, że urodzę w jego urodziny czyli 02.05 ;-) ale niestety planowanej cc nikt mi w majówkę nie zrobi ;-)
 
Złapałam jakiegoś stresa przed wizytą, plecy mnie bolą i jakieś takie dziwne kłucie w pochwie jakbym piasek tam miała normalnie im bliżej tym więcej dolegliwości, a jak już będę u niego to mnie tak zbajeruje ze zapomnę języka w gębie i jak zwykle nic sie nie dowiem, mój lekarz ma taka cudowną właściwość że jak do mnie mówi i się dodatkowo uśmiecha to zapominam o wszystkim.:wściekła/y:
 
reklama
Nie pisałam ale dopadła mnie grypa żołądkowa i dostałam takich skurczy, że brzuch był twardy jak kamień bez przerwy i bolał strasznie :( dziś już troszkę lepiej.

Jup - porozmawiaj z dr, mnie zawsze pytali na patologii czy wolę leżeć w domu czy się boje i chce w szpitalu
Gandzia - ja bym odpuściła i spacery i sprzątanie. Pozostaje balkon/ławka przed blokiem :) ja tam zawsze czuje, że po spacerku skurcz za skurczem więc nie ryzykuje
Mitaginka - rodzisz SN czy będziesz miała CC?

05.05 fajna data :-):-)
 
Do góry