reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja w sobotę obejrzałam sobie laktatory, Panie na targach pokazały mi co i jak i jeśli będzie mi potrzebny to zdecyduje sie na medelę swing, cena nie mała ale z tego co widziałam to chyba warto, ale kupie dopiero jak będzie potrzebny, bo przy Natalii nie miałam laktatora, a wiadomo teraz jednego dnia zamówię a nastepnego już mam.
 
reklama
Ja miałam MEDELĘ elektryczną i mimo tego że ma dobre opinie to zadowolona byłam raczej średnio. Jakoś nie umiałam ściągać. Doszło do tego że w sytuacjach awaryjnych Martynka dostawała mm. Karmiłam 14 miesięcy i z perspektywy czasu widzę że laktator nie był potrzebny. Gdzieś go mam, więc w razie w trzeba będzie go odszukać i doprowadzić do porządku.
 
ja chciałbym już zdecydować co kupię, bo raz, że można trafić na promocję, a dwa przy 2 maluchów pewnie nie będę miała czasu by włączyć internet ;-)

poprzednio nie brałam laktatora pod uwagę, ale wyszło jak wyszło, mała była w szpitalu na mm i gdyby nie laktator pewnie wcale bym jej nie karmiła. Udało się tylko przez 4 miesiące:-( i to 2-3 razy dziennie. Teraz chciałbym zawalczyć od początku, a po planowanej cc może być znowu problem
 
Jeśli chodzi o laktator to ja już kupiłam ;-) ale mi nad ranem 3 dnia po porodzie był mega potrzebny ;-) ja nie inwestuję w elektryczny, bo mam zamiar jak za pierwszym razem karmić piersią, a latatora używałam jak musiałam od czasu do czasu zostawić małego w kimś ;-) za pierwszym razem miałam ręczny avent i teraz też taki kupiłam ;-) mi się sprawdził, ale też fakt, że ja nie miałam problemów ze ściąganiem, bo mi szło bez problemu ;-) i ja do laktatora dokupiłam 10 pojemników via do przechowywania mleka, bo je uwielbiam ;-) z młodym też miałam i używamy ich do tej pory do zamrażania niewielkich ilości np. zmiksowanych truskawek (sos do naleśników dla młodego), koperku i innych takich ;-)
 
Malinova napisałam do nich i zamówiłam z LaMillou tylko na stronie ich dystrybutora. Znalazłam wszystko tam co chciałam i to w tym kolorze. Prababcia zasponsorowała więc mogłam zaszaleć ciut pierwszy raz dla małego ;) jeszcze potrzebuje jakiś cieńki koc czy Pielucha jakaś wystarczy do przykrycia?
 
ja mam laktator ręczny avent..odciągałam mleko ok 5 miesięcy co 3h przez 24h na dobę. Dzięki temu mój syn pił moje mleko, sam nie chciał chwytać wklęsłej brodawki, nakładki nie pomagały, płakał a ja z nim. teraz mam nadzieję, że będzie inaczej ale w razie czego laktator przygotowałam.
 
Diuśka ja kupiłam dla młodej taki tkany kocyk a'la na drutach robiony no i mam 3 pieluchy bambusowe i moim zdaniem wystarczy ;-) jeśli chodzi o kocyk tkany to teraz brałam z motherhood, moja kumpela z color stories (oba po ok. stówie), a przy młodym miałam coś takiego - http://media-cache-ec0.pinimg.com/237x/46/61/e3/4661e3525f3cad63b246e03f1dfbb0a1.jpg tyle, że błękitny i naprawdę był super :-)

Małgoś to tyle miesięcy wytrwałaś z laktatorem 8 x dziennie? podziwiam, bo to musiało być dla ciebie duże wyzwanie i zarazem ćwiczenie cierpliwości :tak:
 
auralka z początku było ciężko bo bardzo bolały mnie brodawki ale smarowałam maścią i jakoś szło..po czasie nabrałam wprawy i szybko się odciągało;) niestety dostałam zapalenia piersi, wysoką gorączkę i musiałam wziąć bromergon ale warto było chociąż 5 miesięcy karmić synka moim mlekiem;dd
 
Diuśka tu są fajne pieluszki babmbusowe, latem wystarczą do przykrycia Pieluszki bambusowe - Camphora. Na allegro też są fajne, wystarczy wpisać pieluszka babmusowa lub muślinowa. Są zarówno tanie jak i kosmicznie drogie. Ja mam po córeczce kolekcję kocyków, dla mnie ich nigdy dość ;-)

Fajnie, że kupiłaś wszytko co chciałaś. Nie będziesz żałować :) Ja kocham minky, ostatnio kupiłam na poduszki dla dziewczynek i jak tylko się rozpakuję to będę szyć.

Ja jestem już po wizycie i WOLNOŚĆ:-):-):-) Koniec leżenia.
Ponieważ mała jest dorodna już za tydzień mogę rodzić w szpitalu gdzie pracuje moja gin (niby od 36 tyg przyjmują ale ważna jest też waga, a że młoda już na pewno ma ponad 2500 to jest ok)

cc do wyboru 5,7 lub 8 maja. Jeszcze muszę przemyśleć

malgos podziwiam, że tak długo dałaś radę odciągać ręcznie mleko. Ja niestety do wytrwałych nie należę :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry