reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

KołtunEk, współczuję jelitówki!

Martynkę rodziłam sn bez znieczulenia i mam nadzieję też na sn. Wskazań do cięcia póki co nie mam i mam nadzieję że jak już zacznę sn to skończę też sn ;-)
Co do tej daty to moja teściowa powtarza to do znudzenia. Ja drzę aby wytrwać do 19 kwietnia A ta mi o maju ;-)

Ok, byłam w labo. Mąż standardowo spóźniony do pracy ;-) teraz tylko liczę na pomyślne wyniki prób wątrobowych.
 
reklama
Wszystkim wizytującym dzisiaj życzę powodzenia!!!! I wieści tak pomyślnych jak u Malinovej:))))

Kołtunek, to dobrze że grypa żołądkowa już minęła i bardzo Ci z jej powodu współczuję:/ musiałaś się namęczyć.

Ja muszę wytrwać min. do 02.05, więc mogłabym się pisać na datę 05.05:) no chyba że 17.05 nasza rocznica ślubu:) tylko to chyba nie możliwe bym tak długo wytrzymała:D

Mitaginka, to trzymam kciuki za wyniki:) długo musisz na nie czekać? No i jutro świętujesz u fryzjera:)
 
Wyniki będą albo dzisiaj po 15 albo jutro. Mam dostęp internetowy więc bez problemu sobie sprawdzę ;-)

A fryzjera już nie mogę się doczekać! Obym tylko dała radę z tak intensywnym dniem, jaki czeka mnie jutro ;-)

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!
 
Hmm a ja mam termin na 25.05 dopiero :p to nie wiem ile muszę wytrzymać. Nie myślę jeszcze w takich kategoriach. Na razie myślę o 34 tc ;) a potem już będę chciała dotrzymać do terminu. Nawet powiem Wam, że podoba mi się data terminu ;) to prawie jak 05.05 :p no a 19 go mamy rocznicę ślubu ;) trzecią ;)

No i ja też życzę powodzenia na wizytach ;) sobie też oczywiście życzę tego ;) ja mam niby na 16.00 jestem pierwsza w kolejce. Więc jak przyjedzie o czasie to będzie fajnie. A jak nie to przynajmniej będzie małe opóźnienie :)
 
Hej

drugi dzień z rzędu mam zrąbany humor :-( mam wrażenie, że wszyscy dokoła chcą mi dokopać :-( i już uszami mi para idzie :wściekła/y: mam tyle swoich spraw do załatwienia i nawet chwili by to zrobić, bo co rusz ktoś wyładowuje na mnie swoje frustracje albo zrzuca na mnie swoje problemy :-(

w każdym bądź razie trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty :-) w tym własną a co ;-) nie wiem czy odezwę się dzisiaj po wizycie, bo planowo mam 20:30 i jestem ostatnia/przedostatnia czyli znając standardy u mojej gin jak wejdę przed 21:30 to będzie cud :rofl2:
 
hej kochane;*
witam się zimowo..no powiem Wam, że pięknie śnieg pada..;/

Dzastina mój synek w 30t4d ważył 1660.
Malinova ale masz fajnie;)) możesz w końcu normalnie funkcjonować.
Jup na Twoim miejscu poprosiłabym lekarza żeby zostawił jednak Ciebie w szpitalu.
Auralka głęboki oddech i uśmiech na twarzy;) nie denerwuj się innymi
Mitaginka trzymam kciuki za prawidłowe wyniki;)
Diuśka ja mam termin na 31 maja;dd

tak sobie myślę o mojej szyjce..z Dawidkiem miałam ciągle długą i twardą aż do porodu..żadnych niewydolności nie było więc może teraz też się uda dotrwać chociaż do 38tc. modlę się o to i proszę mojego tatę żeby czuwał nad nami z góry..
prawda jest taka , że leże kiedy mogę, na pewno nie non stop.
 
Witam krótko-szyjowe mamusie.
Podczytuję Was od jakiegoś czasu.
Też mam delikatne problemy z szyjką. Mam do Was pytanie - ile no spy bierzecie dziennie?
Wczoraj czułam się fatalnie, cały dzień miałam twardnienia brzucha. Oprócz magnezu wzięłam ok południa no-spę (jedną tabletkę). Na chwilkę był spokój, a wieczorem znów twardnienia.
 
Witam krótko-szyjowe mamusie.
Podczytuję Was od jakiegoś czasu.
Też mam delikatne problemy z szyjką. Mam do Was pytanie - ile no spy bierzecie dziennie?
Wczoraj czułam się fatalnie, cały dzień miałam twardnienia brzucha. Oprócz magnezu wzięłam ok południa no-spę (jedną tabletkę). Na chwilkę był spokój, a wieczorem znów twardnienia.

Ja biorę 3 razy dziennie no spę forte, czyli jakby trzy razy po dwie zwykłe.
 
reklama
Ja biorę 3 razy dziennie no spę forte, czyli jakby trzy razy po dwie zwykłe.

dokładnie tak :-) mi lekarka zawsze mówiła, że albo 3 x 2 zwykłe nospy (chyba mite) albo 3 x 1 mocniejsza nospa (forte jest na receptę, a z tą samą ilością leku jest też nospa max i ta już bez recepty ;-)) ewentualnie jeszcze jest buscopan, ale na mnie nie działał, więc nawet nie pamiętam ile go można brać :confused:
 
Do góry