reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja sobie takie cele stawiam do końca lipca bardzo się oszczędzam, bardzo. To będzie skończony prawie 32 tydzień a w sierpniu zacznę szykować wyprawkę i trochę wiecej chodzić. Marzę by lipiec mi szybko zleciał.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
AsiekD na pewno się uda. I zobaczysz odetchniesz wtedy, że pessar Cię choć trochę zabezpiecza dodatkowo. W którym jesteś tygodniu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro kończę 29 i zaczynam 30:) ustawie jutro na dole jakiś suwaczek. Termin mam na 19 września wg OM. Asiek A Ty?
 
Ale czas szybko leci, ja leżę już 3 tygodnie i nawet nie wiem kiedy mi to zlecialo :) damy radę, każda do tego 34 co najmniej dotrwa!
 
Dziewczyny musimy dac rade mimo wszystkich klopotow, ja leze od 12 tygodnia, a dzis na liczniku mam zaledwie 23 i 2 ale tak jal paulaka napisala musimy
dotrwac chociaz do 34 .Jak jest gozej to robi sie ciezko, pojawiaja sie chwile zwatpienia, ale ta male kryzysy musimy przerobic i dalej walczyc.
 
Zleci nam czas a jak ;) Malutkimi kroczkami damy radę. Aby nasze maleństwa zdrowe były. Nie ma się co załamywać :) Chociaż też chodzę znerwicowana to próbuję być optymistką :)

A tak a propo macie w wynikach moczu glukozę ? Bo znowu do mnie dzwonili że zły wynik ....
 
Rielle ja glukoze w moczu mam prawie od poczatku ciazy tutaj z tym nic nie robia, chociaz dwa tygodnie temu pobrali mi krew na czczo by sprawdzic jak jest w krwi i w srode bede wiedziala co dalej.
 
Ja wynik moczu miałam poprawny. Macie rację damy radę. Narazie cel 34! Dziewczyny a z jakich miast jesteście? Ja mieszkam pod Warszawą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ehh no właśnie każą mi lecieć na gwałt do ginekologa. Na czczo we krwi mam ok, próbę glukozy po 1 i po 2 godzinach też. I oczywiście znowu mam nerwy :(
 
Do góry