reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja też się zastanawiałam na pójściem do szpitala w poniedziałek ale poszłam dzisiaj może i lepiej bo już mam zrobiony wymaz i tylko czekać na wynik
 
reklama
Rielle mnie nie kuje ale czasem twardnieje i czuję pessar i tego nie lubię. Bardzo panikuję. Super że mozesz tyle chodzić ja jestem cały czas w domu. Większość w łożku choć przesiadam się powoli na fotel. Sama sobie w kuchni coś podgrzeję ale dobija mnie strach. Cały czas nie mogę się wyciszyć i uspokoić. Cały czas mnie myśli nachodzą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiek nie wiem jak Twój dzióbek wygląda, ale Cię pocieszę że ten mój zniknął po dwóch tyg, na ostatniej wizycie już go nie było. Teraz idę w poniedzialek na wizytę to zobaczymy :))
 
Baaasia niby mogę chodzić ale też się boję. W zasadzie jak tylkno nie mam żadnych obowiązków to i tak leżę. A Mała mi nie pomaga bo się strasznie wierci i naciska na szyjkę. Niby na razie nic się nie dzieje to i tak zmartwiona jestem czy aby się nie skraca.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam za Was kciuki i mam nadzieję że niedługo szpital opuśćcie i będzie wypoczywać w domu. Mi mimo skróconej szyjki i miękkiej nikt nie chciał założyć szwu i pessara, ale mam nadzieję że wiedzą co robić.

Co do nospy to mi w szpitalu powiedzieli żeby tego na co dzień nie brać bo to tylko rozmiekcza szyjke jeszcze bardziej. Mam wziąć tylko w razie silnych skurczy, ale na razie obchodzę się bez niej. Ja biorę magnez 3×2 i luteine 100 dwa razy dziennie
 
Mi też właśnie jeden lekarz piwiedział zeby nospę brać w razie konieczności a drugi przepisał 3x1 i sama juz nie wiem czy brać czy nie. Komu wierzyć kogo słuchać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi niby też pozwolili chodzić ale wolę leżeć. I tak co dziennie z kilkanaście razy wstaje do toalety. :)
No i czasami zejde po schodach do salonu na kanape i oczywiście wizyty u lekarza. A poza tym leżenie :)
 
VITA Ten dziobek to lejek, jest to litera V jak się mylę to proszę mnie poprawić.
Wiecie co, ciesze się że idę do szpitala, ale bardziej cieszylabym się żeby to było w moim mieście. W szpitalu będę czuła się bezpiecznie no i tydzień do przodu.
 
Mi też właśnie powiedzieli że nospa rozmiękcza szyjkę. Jak przyjmowali mnie do szpitala to też miałam miękką, później była niby ok. W szpitalu tylko jak miałam skurcze dawali nospę. A tak to magnez kazali brać. Zresztą sama się wypisałam bo tylko i wyłącznie czekałam na posiew tydzień, a tak naprawdę był po 2 dniach i mieli taką rozpierduchę w papierach że w środę dalej na niego czekali..... 4 razy mi leki pomylili i w ogóle żadnych badań.
Ale kurcze i tak się przejmuję :( Toż to jeszcze minimum 7 tyg do przetrzymania.
 
reklama
ja myślę, że jeśli nie ma skurczy to można odstawić nospę. teraz jak miałam skurcze to brałam, wyciszyły się to nie biorę, chyba, że przed pracą.
 
Do góry