reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny ile czekałyście na wynik wymazu z pochwy mi pani doktor dzisiaj pobrała i coś mówiła że będzie koło poniedziałku wtorku. Hope ty miałaś wymaz robiony w szpitalu to ile czekałaś?
 
reklama
Dziewczyny ile czekałyście na wynik wymazu z pochwy mi pani doktor dzisiaj pobrała i coś mówiła że będzie koło poniedziałku wtorku. Hope ty miałaś wymaz robiony w szpitalu to ile czekałaś?
 
Hoppe ja z checia bym sie zostala w szpitalu, ale tu w Szwajacrii mozna jedynie zostac sie w szpitalu jak sie ma krwawienia albo krwotoki i to gdzies od okolo 19-, 20 tygpdnia, bo jak mialam krwotok w 12 tygodniu to odeslali mnie do domu.
Nic bede lezec i sie modlic zeby przetrwac jak najdluzej.
Asiek ja to laik jestem totalny, co do szyjki i wogole ciazy, to dobrze ze zostaniesz w szpitalu bo to daje jakas pewnisc ze wrazie W szybko zareaguja.Pozatym jak zaloza Ci pessar to pewnie bedziesz spokojniejsza.
 
Dokładnie Marluna będę spokojniejsza jak to dzisiaj pani doktor która mnie przyjmowała powiedziała że bez tego pessara była bym jak na tykajacej bombie zegarowej.
 
Basia ja niestety nie pomoge bo tu nospy, luteiny albo duphadton nie daja tez na podtrzymanie ciazy.
Ja biore magnez 2xdziennie i buscopan ale mam go brac tylko w razie intensywnych skurczy.
 
reklama
Do góry