reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To i ja się melduję:) nadal w dwupaku, to już ostatni dzień, jak dobrze pójdzie. Jestem tak zestresowana, że nie wiem jak się nazywam:(

Lucalew, powodzenia na wizycie:)!!!

Mitaginka, podziel się opiniami na temat chust bo tu chyba więcej chętnych bedzie na chustowanie:)

Witam nowe dziewczyny i trzymam kciuki żeby Wam się udało!!!
 
reklama
patrysiapati - czekamy na wieści i trzymam kciuki!
Witam nowe dziewczny
Anula my się już znamy :). Daj znać po wizycie jak było
Diuska - Leosiowi widać bardzo dobrze w brzuszku jest i nie śpieszy mu się z wyjściem

Ja ide niedługo na wizytę. Nie planowo ale mam skurcze bardzo mocne od 3 dni i chce zobaczyć jak szyjka no i do tego coś zaczeło mnie swędzieć ehh.
 
Dzięki dziewczyny:) dzidzia ma dobre tętno i ktg też wyszło ok, choć ja ruchów dalej nie czuję:/ właśnie czekam na przyjęcie do szpitala, żeby się tak nie stresować. A jutro wielki dzień, chyba....




edit: Monisiap, nadchodzę:) w której leżysz sali?
 
Dziewczynki melduję się po wizycie. Rozwarcie było na 1 palec. Zrobił mi masaż szyjki. Bolało :p powiedział, że ładnie 3,4 (ale nie wiem czego :p czy palcu już czy cm) no i przeszliśmy do usg. Maluch 3400 waży ;) przepływy, łożysko dobrze. Główka nisko (powiedział o tym fakcie jakby świadczył na plus). No a do szpitala nie jutro tylko w pt. On będzie miał dyżur. No oczywiście chyba że samo się zacznie, lub poczuję coś niepokojącego. To wiadomo wtedy jadę na IP. Także dalej czekamy :p
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze szybkie i jak najmniej bolesne wypakowania :)
A reszta niech siedzi w brzuchach do terminu!
Chciałam Wam podziękować, tak jak radziłyście zwolniłam trochę (choć nie jest łatwo) i biorę więcej magnezu i jest dużo lepiej- brzuch prawie się nie stawia, a ucisk na dole mniejszy :)
 
Do góry