reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny.
Dołączam do Was ponieważ mam ten sam problem co Wy. Skrócona szyjka, twardnienie brzucha po przejściu nawet do łazienki. Jutro mija mi 36 tydzień ciąży, mam założony pessar i podobno tylko to mnie ratuje przed przedwczesnym porodem. 15 czerwca mam mieć zdjęty ten pessar a później na porod podobno nie będzie trzeba długo czekać. Tak twierdzi mój lekarz.
Lucalew, Diuska
Trochę nas łączy na tych forach :) hehe.
 
reklama
Hejka :) Ja mam pessar założony o 33 tyg i jestem obecnie w 37 i 1 dzień . Dzisiaj lekarka powiedziała że nie będzie mi go ściągać w ogóle , powiedziała mi ze jak poczuje ze poród się zaczął mam jechać do szpitala w wtedy mi go zdejmą , nawet nie zrobiła mi usg co według mnie jest dziwne i uważam że powinna mi je zrobić i zdjąc pessara . Gdy miałam zakładany pessar powiedziano mi ze zostanie on sciągnięty w 37 /38 tyg . Czy ktoś miał podobną sytuację ?
 
O, ile tu nowych :-)

Ja solidnie wkręciłam się w chustonoszEniE ;-) buszuję w necie w poszukiwaniu kolejnej chusty ;-) znalazłam też doradcę w mojej okolicy i grupę chusty na fB :-)

Czekam na Wasze porody a tu cisza :p
 
Anula tak jestem tez na cukrzycowym forum z Diuska i Sylwia :-) Glowa do gory, dziewczyny tutaj dotrwaly do konca a niektore zaraz beda po terminach :-)
 
Fajnie ze tak pozytywnie u Was bo wcześniej naczytałam sie dołujących historii ;) a cukrzycowe poczytuje i walczę z porannymi cukrami bo dieta juz ustawiłam póki co te dzienne :)
 
Mitaginka ja tez zastanawiam sie nad kupnem chusty ale nie mam pojecia jaka najlepsza ale nie najdrozsza. Jak juz ogarniesz temat to poprosze o podpowiedz co wybrac.
 
Ja miałam założony pessar prawie w 35 tygodniu a będę miała zdjęty praktycznie w 39 tyg. Mój lekarz się chyba boi wcześniej bo ma obawy co do wytrzymania mojej szyjki :) i pewnie dlatego chcę zdjąć w bezpiecznym juz terminie dla Małego gdyby coś miało się dziać nawet zaraz po zdjęciu :)
 
No to ja sie melduje ze szpitala. Oczywiscie nie dotrwalam do umowionego terminu CC bo w nocy dostalam bardzo bolesnych skurczy i delikatnego krwawienia, ktore mnie w sumie najbardziej wystraszylo bo wczesniej nawet zadne plamienia mi sie nie zdarzaly. Leze narazie na patologii i jestem badana, wstepnie wszysko ok i prawdopodobnie bede czekac na mojego lekarza z cesarka :)
 
Łooo Patrysia to zaczynasz ;) ale skad to krwawienie? Czy to czop odchodzi? Trzymam kciuki! I powodzenia ;) wszystko będzie dobrze ;) czekamy na info ;)

A ja melduję, że u mnie nic się nie dzieje :(
 
reklama
Dziewczyny ale wam zazdroszczę tych końcówek i trzymam kciuki za szybki finisz ;)

Ja dzis ide zakładać pessar - byle system mi trzymał jak u was
 
Do góry