reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Melduję się że u mnie nic :p Zastanawiam się czy dostanę prezent na dzień mamy czy na to święto będę musiała czekać rok. Hmm pizza zazdroszczę ;) ja przez cukrzycę nie mogę sobie raczej na nią pozwolić chociaż na rocznicę się skusiłam. Ale to nie było to bo musiałam sie strasznie ograniczać ;) szału nie było. A przy karmieniu piersią można pizzę jeść?

No i u nas na osiedlu coś robią i nie mamy cieplej wody od 25 do 28. ;/ jak mnie coś chwyci to jak się szybko ogarnę? Nie mam pojecia. Mnie dzisiaj w nocy cała noga bolała. Od biodra po stopę! Straszne to było ;) Mój mąż od wcz ma wolne. Siedzimy i czekamy. Też do mamy chciałabym podjechać. Zawieźć jej coś symbolicznego. Ale mimo wszystko wolałabym jechać na porodówkę :D

Lucalew myśl pozytywnie o swojej ciąży. Nie zamartwiaj się bo dzieciątko czuje że mama smutna :*

U mnie w majówkach wczoraj 2 się rozpakowały i chyba we 2 zostałyśmy. Chyba zamknę maj byle nie w czerwcu :p
 
reklama
U mnie w czerwcowkach dziewczyny tez sie posypaly juz a ja tu modly wznosilam zeby chociaz do 35tc dotrwac i teraz bede sie modlic zeby to juz bylo po
 
Ja też się melduję:) niestety nadal nic, po wczorajszym masażu mam tylko brązowe upławy, ale tak może być. Czekam na czwartek:) powiem Wam, że bardzo się boję tego wywołania, tak chciałam żeby to poszło naturalnie:( i bólu się boje, czy dam radę:(
 
Monisiap daj znać co Ci lekarz powiedział na wizycie, bo jestem ciekawa zwłaszcza tego kłucia... co do depilacji myślę, że oni nie takie rzeczy widzieli na porodówkach i owłosione nogi nie zrobią na nich szokującego wrażenia :-D

Diuśka teorie odnośnie diety w czasie karmienia piersią są różne. Moja mama twierdzi, że tylko gotowana marchewka i kurczaczek oraz bezsmakowe zupki mnie czekają... :confused2: Poczytałam o tym trochę w internecie i teraz odchodzi się od takich restrykcyjnych zasad. Myślę, że nie ma co popadać w przesadę ani w jedną ani w drugą stronę a najlepiej próbować wszystkiego i obserwować reakcję dziecka. Taki mam plan :-)

Dżastina w takim razie zaszalej jeszcze dziś i jutro, może jakiś mały maraton zakupowy? Nowy ciuszek albo kosmetyk poprawi Ci nastrój, odgoni myśli od tego całego wywoływania i a nóż tak się rozluźnisz że wylądujesz wieczorkiem na porodówce :-D
 
Cześć dziewczyny ;) buszując po necie trafiłam na Was - jestem wrześniowa mama. Dzis zaczynam 25 tc i od rana horror przeżyłam - wyleciała ze mnie brązowa galaretka i duzo podbarwionego śluzu. Migiem pojechałam na IP o badaniu na fotelu, usg brzuch i dopochwowe gin uspokoił ze z Alicja wszystko ok, łożysko sie nie rozwarstwia ale szyjka skróciła sie od ostatniej wizyty 4 tyg temu z 3,5 cm do 2,5 cm. Macica jest spięta a brzuch twardy. Dostałam luteine i nospe, w razie kolejnych plamień odrazu do szpitala a jutro mam prywatna wizytę i zdecydujemy czy zakładać pessar .... Straszny stres ale wasze historie mnie podbudowywuja ze bedzie ok ...
 
Monisiap powodzenia i daj znac co i jak.

Dziewczyny juz sie nie moge doczekac Waszych relacji z porodowki i fotek dzieciaczkow takze nie trzymajcie w napieciu :-)

Ja poprosze kciuki na jutro. Mam wizyte u ginki a ze nie widzialam dawno malego na usg i nie wiem ile wazy itd to zaczynam juz po malu sie denerwowac no i ta infekcja niech cos na nia wymysli i zmieni mi ta luteine bo ilez mozna nonstop infekcja.

Anula witaj i duzo odpoczywaj, bierz leki i bedzie dobrze.
 
reklama
Lucalew dzieki i kciuki za jutro ;) chyba mamy podobne przejścia - tez widziałam ciebie na cukrzykach. Jestem na insulinie od 12 tc, teraz to chyba zaczynam byc podłamana :(
 
Do góry