reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Z nosidłem jest ciężko kupić dobre. Żeby to nie było wisidło. Dziewczyny u mnie na forum pisały o tym. A dobre nosidło jest drogie. Chodzi o układ nóżek. Żeby dobrze tam były ułożone. Co do chusty to dziewczyny sobie chwalą ;)

Hmm czyli teraz co 12h mamy się meldować? ;)
 
reklama
Hej dziewczyny zyje zyje i w sumie ok u mnie.
Bylismy z M na weekend u mojego brata na urodzinowym grillu i przywiozlam 4 worki ciuszkow do 6 miesiaca dla Michasia. Teraz mam preteks do mobilizacji ze zrobienie porzadku w szafach z moimi ubraniami zeby bylo miejsce na ciuszki dla malego.

Juz pisalam na innym forum ze kolezanki z ktora lezalam w sspitalu i mialysmy ten sam mniej wiecej termin porodu coreczka zmarla po cc, nie udalo sie jej uratowac. Takze w sobote zaczelam bardzo smutny dzien. Dzis jest lepiej ale caly czas o tym mysle tybardziej ze to drugie dziecko ktore stracila, wczesniej 2 lata temu synka w 22 tc.

A u mnie jeszcze chyba znow zaczyna sie infekcja na dole i orzelozylam wizyte u ginki na ta srode. Nie wiem czy to nie ta luteina bo naprawde juz nie wiem co jest grane. Mysje sie, biore probiotyk doustnie i dopochwowo, przed aplikacja myje sie specjalnym zelem z apteki bez chemii specjalnje dla kobiet w ciazy jakis super ekstra.

Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki i tez czekam na wiesci z porodowki i fotki dzieciaczkow :-)
 
Ja po wizycie, rozwarcie na ponad 3 cm, ale i tak totalny brak oznak porodu. Miałam znowu masażyk, tym razem dość konkretny:/ jak dostanę skurczy nawet rzadkich to ide jutro do szpitala, a jak bedzie cisza to w czwartek:)
 
Za dużo miałyśmy leżenia... I teraz dzieciaki nie chcą wyjść. A tyle się bałyśmy o nie żeby nie urodzić za wcześnie. Mój zaczyna właśnie buszować w brzuszku ;)
 
Lucalew - to bardzo smutne co spotkało Twoją koleżankę a co gorsza napewno też bardzo to przeżywasz dlatego życzę Ci tylko pozytywnych wiadomości od teraz ! Trochę pracy będziesz miała przy tych 4 workach ciuszkow, ale jakiej przyjemnej :-)

Dzastina, Diuśka - jak tam u Was? 12h minęło więc czas się zameldować :p

To ja melduje, ze wczoraj zjadlam na kolacje wielka pizze peperoni po czym dostalam mega skurczy (chyba żołądkowych również :-D) i juz myslalam ze wyląduje na porodowce 36h przed planowana cc. Na szczescie sie uspokoilo i poza tym ze wypilam w nocy 2 litry mineralnej to nawet cos udalo mi sie wreszcie pospać :-) dzisiaj już postawie na zdecydowanie lżejsze menu... no i będę jakoś sobie ten dzień organizować, mąż ostatni dzień w pracy więc pewnie znów do późna będzie siedział, bo od jutra już 2 tyg urlopu. Jeszcze dzień matki dzisiaj więc musimy się wybrać do naszych mam :-)

a jakie u Was plany?
 
reklama
Ja zisiaj zadzwonilam do mojego gin bo te skurcze i klucia nieco mnie niepokoja ide na 13 wiec wszystko sie wyjasni, wczoraj wdrazalam w zycie program depilacyjny i zdrowo sie przy tym usmialam, myslicie ze na porodowce zwracaja uwage na to czy nogi sa ogolone? bo jakos nie daje mi to spokoju
 
Do góry