reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mitaginka u nas podobnie, ale już się starszy uspokoił i przeszedł nad tym do porządku dziennego. Nawet wózek pcha na spacerze i czasem zajrzy do łóżeczka. Ale on to już bardziej o kolegach myśli , taki maluch to żadna atrakcja dla niego.

A mój kasztan pięknie zakwitł :D
 
Hej :-)

Widziałam prześliczne dzieciaczki takie do schrupania :-) Martha, Milly i Mitaginka gratuluję wam bardzo :-)

Ewellina cudnie że się odezwałaś :-) przykro mi że tyle wam się powikłań przyplatalo :-( ale wierzę że już wkrótce Franio z nich wyrośnie i pozostaną one już tylko mglistym wspomnieniem czego wam z całego serca życzę

Diuska z tym pakowaniem to zależy jaka masz torbę ;-) ja wzięłam jedną paczkę podkładów poporodowych i przekazałam chlopieciu żeby mi druga paczkę przyniósł na drugi dzień ale szczerze jeszcze pierwszej nie skończyłam ;-) ale ja po cc więc też trochę inaczej sprawa wygląda ;-) po porodzie brzuch sporo schodzi więc tymi gaciami się nie martw będą ok (ale na talie osy na razie nie mamy co liczyć ;-))
Pamiętaj żeby mężowatemu dokładnie pokazać co i gdzie w torbie jest no i w domu gdzie są te rzeczy, które ewentualnie powinien ci przynieść z domu ;-)

Malinova jak nastrój przed godziną zero?

Dzastina a u ciebie? W sumie to zaraz po Malinovej będziecie we dwie z Diuska stawać do wyścigu ;-)

Monisiap trzymam kciuki za udaną imprezę komnijna :-) a o Nati się nie martw szybko zaakceptuje młodsza siostrę

Lucalew, patrysiapati i edyta buziaki :-)

Miałam napisać jeszcze kilka słów co u nas ale młoda właśnie tak się przekrecila, że już nie daje rady pisać na tel ;-) spróbuję za jakiś czas ;-)
 
Hej dziewczyny :-)

Monisiap ja z nudow sama sobie zrobilam henne na brwi i powiem Ci ze stalam i smialam sie sama z siebie co sobie zrobilam i po 2 dniach po szorowaniu zeszlo na tyle ze moglam wyjsc z domu. Jak to wspomne to dalej chce mi sie smiac. Takze zejdzie do komuni :-) Odnosnie boli to ja narazie mam odwrotnie jak leze to jest dobrze a jak chodze lub siedze to zaczyna bolec podbrzusze.

Patrysiapati dziekuje kochana. Luteine ta dopochwowo przyjmuje od miesiaca. Wczesniej ta podjezykowa i szczerze tez ja wole i tez zauwazylam ze po niej mnie sluszy ale wole to niz to wkladanie tam a teraz to pieczenie. Nic jutro mam wizyte i bede negocjowac na ta podjezykowa. Dzisiaj robilam badania mocz i krew i tak zastanawialam sie czy moze to ukl.moczowy alw wyniki moczu sa ok. Krwi sa takie sobie wyszly granulocyty duzo ponad norme ale nie rozczytuje sie w necie jutro mam nadzieje lekarka mi powie czy to bardzo zle i dlaczego. I jeszcze raz dziekuje za odzew i rady. Bede pisac jutro co i jak po wizycie :-)
 
Mitaginka dziekuje ta dopochwowo przyjmuje od miesiaca.

Edyta dzieki leki stosuje a jutro na szczescie wizyta.

Auralka buziaki dla Was rowniez :-***
 
Ostatnia edycja:
Auralka
gratulacje! !!
Jak ten czas zlecial..juz maj.
Podczytuje caly czas ,(choc czasem z opoznieniem dwu dniowym),ale na pisanie nie mam za bardzo okazji :(

Uściski dla wszystkich mamuś,ktore maja juz malenstwa przy sobie !!! Myślę i pamiętam o Was !!!
Kciuki za wszystkie oczekujace na swoje maluchy,niech małe grzecznie dojrzewaja w brzuszkach,o Was kochane dzielnie mamusie tez pamiętam :)
 
Cześć Kochane!

Jup, najważniejsze, że się odzywasz :) ucałuj Marysię i Tomka

Malinova, jak tam?

Lucalew, skoro lutkę bierzesz już od miesiąca, to moim zdaniem to raczej nie alergia. Wtedy chwyciłoby Cię od razu, tak myślę... Wspomagaj się na razie tam Clotrimazolem i Lactovaginalem, ale jak nie przejdzie, to gina nie unikniesz...

Kołtunek, co u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś...

Moja Blanka jest do schrupania :) kocham ją szalenie! Powiem Wam, że są we mnie zupełnie inne uczucia niż po urodzeniu Martynki. Tamta miłość była trudniejsza, przychodziła z czasem. Chciałam uciec, urwać się, odzyskać stare życie. Teraz jestem zalana miłością :)
 
reklama
Hej :-)

Ja tylko na sek ;-) dzisiaj wychodzimy :-D

Mitaginka jak ja cię rozumiem ;-) normalnie rzygam tęcza non stop :-) z młodym aż tak nie miałam ;-)
 
Do góry