reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Lucalew co do tej luteiny to ponoc można przy tym złapać jakiegoś grzyba albo infekcje mi lekarz od razu przepisał przy tym invag i kazał pić dużo kefiru (że niby naturalne kultury bakterii) czytałam ze dziewczyny przy tym używają ten lek clortimazolum i że pomaga także nie czekaj tylko kup sobie te leki co Ci Twoja ginka przepisała lepiej dmuchać na zimne...

Monisiap5 ja ostatnio też oglądałam wózki z firmy bebetto i uważam że są fajne a i cena taka po środku:) na razie jeszcze nie kupuje ale przed terminem pewnie tez zamówię właśnie z tej firmy:) a i opnie są również pozytywne :)
 
reklama
Edyta bylam i obejrzalam wszystkie modele w bebetto bo to producent dwie ulice dalej, wozki wygladaja na solidne i naprawde duze ale trzeba czekac ponad 4 tygodnie wiec ja musze sie juz decydowac
 
Monisiap mi się wydaje też ze są to solidne wózki także jak masz możliwość kupna i blisko do sklepu to myślę że spokojnie możesz kupić z tej firmy wózek ja sie naogladalam na necie dużo tych wózków i czytałam opinie i pozytywne były a i duzo osób kupowało te wózki :) ja osobiście też będę kupować z tej firmy wózek podoba mi się ten bebetto Volcano ;)
 
Dziewczyny ja tez przynierzam sie do kupna wozka wiec chetnie powymieniam sie z Wami pomyslami i opiniami :)

Osobiscie podobaja mi sie bardzo wozki Camarelo. Bralyscie je moze pod uwage? Ogólnie szukam czegos do 1500 zl ale za komplet tzn wozek wielofukcyjny z fotelikiem(nosidelkiem).

Edyta, co do Bebetto Volcano widzialam na Ceneo ze ludzie maja wobec niego zarzuty ze ciezki i ze mala gondola, warto to zweryfikowac z innymi opiniami w internecie a najlepiej sprawdzic w realu w jakims sklepie:-)
 
Niestety z wózkami Wam nie pomogę bo ja bede miała od siostry.

Zaczęłam pakować walizkę do szpitala i powiem Wam ciężko mi idzie. Tzn chyba wcale mi nie idzie :D pomóżcie mi ile sztuk mam wziąć podpasek poporodowych, wkładek laktacyjnych, podkładów?
 
Ja wzięłam 3 paczki wkładek poporodowych (z Natalią zuzyłam bardzo dużo), 5 podkładów (dla mnie i dla malej), i paczkę wkladek laktacyjnych, wyszłam z zalożenia że lepiej nosić niż sie prosić, ogólnie zabrałam sporo rzeczy bo u mnie musze mieć doslownie wszystko, nawet swoje leki.
 
Partysiapati dzięki za informacje poczytam jeszcze dokładniej o tych wózkach :) ja jeszcze na razie nie chce kupować ale na necie jakies sobie upatrze poczytam o opiniach i wtedy wybierzemy sie ba zakupy na razie leżę i odliczam tygodnie;) a ja uważam że 1500 zl to też maksymalna dla mnie suma na wózek nie ma co się wykosztowywac bo wózek to nie wszystko:)
Ja co do pakowania sie do szpitala to nie pomogę ale szczerze to zdziwiona jestem że musi sie ze sobą brać aż tyle rzeczy dokładnie to się nie dowiadywalam ale tam gdzie ja chce rodzić to dla dzidziusia nie trzeba nic tylko na wyjście dopiero nawet słyszałam ze chusteczki nawilżające tam daja tak samo co do mamy to też podkłady poporodowe dają także uważam ze to o tyle jest dobre ze nie trzeba aż o tyłu rzeczach myśleć...masakra...nie wiem po co opłacony te składki zdrowotne jak do szpitala leki trzeba ze sobą brać...
 
Podpaski, majtki, podkłady to naprawdę schodzi.
Wkładek laKT nie Zużyłam dużo bo jeszcze wtedy mi nie przemaKały, nawał jest tak na trzecią dobę.
 
No jest to chore, że wszystko muszę brać i myśleć o tym ale co zrobić? Ciężko mi to spakować w 1 walizkę... Nie wiem czy jeszcze małej torby nie wezme. Dla malucha potrzebuje niby pieluchy, husteczki i krem. Ubranka dają bo po kąpieli swoich bym nie odzyskała. Na wyjście to przygotuje. Włożę do fotelika. A jak nie zdążę to Mąż bedzie musiał myśleć nad tym. Jeszcze przymierzylam majtki poporodowe i co...ledwie na tyłek weszły... I nie wiem czy po porodzie zleci mi cos waga czy kupic mam nowe... Masakra :D
 
reklama
Do góry