reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja dwa razy po badaniu miałam lekkie plamienie (lekarz potwierdził że to może być efekt badania) więc nie chce jeszcze panikować .czytałam też że czop może być podbarwiony krwią. No i było tego niedużo póki co. Takie nitki. Nie chce jeszcze na sor, czuje ze jeszcze nie...bo taka wyprawa może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Sodalit a jak u Ciebie wyglądal ten czop ? Ale wiesz przypomniało mi się że w pierwszej ciąży też miałam takie dziwne coś i to przez kilka dni.i na pewno jeszcze wtedy leżałam. A urodziłam 1,5 tygodnia po tym jak wstalam więc ten dziwny śluz (być może kawałki czopa) odchodził mi na jakiejś 2 tygodnie przed porodem
 
Rano miałam na bieliźnie jakby galaretkę wielkości małego paznokcia, ale ja teraz poszłam zrobić siku i się podtarłam to już ten glut był spory
 
No ja mam własnie taki bardziej śluz, nie jest to jakoś specjalnie gęste. Teraz też widziałam niewielka ilość ale już zupełnie przezroczyste. Sodalit spokojnie, tak jak pisałam mi chyba ten czop odchodził w pierwszej ciąży na conajmniej 2 tygodnie przed porodem.
Mi chyba trochę emocje opadly. Trudno, co ma być to będzie. Na nic nie mam wpływu. Leżymy, nic więcej nie możemy zrobić.
 
Dziewczyny, oddech :)
Tak, to wygląda na czop. Ale macie obie bezpieczne tygodnie (sotalit, Ty który teraz).
Jeżeli nie boli Was brzuch, nie macie skurczy, to jeszcze na spokojnie.
Ann, w Twoim przypadku bym jednak pojechała na IP to sprawdzić, bo może Ci się robić rozwarcie jak podkrwawiasz.
 
Lady ja rozwarcie już mam na 1,5 cm...zobaczę jak się sytuacja potoczy, jeszcze poczekam. Tak jak pisałam dwa pod rząd po ostatniej wizycie u gina miałam delikatne plamienia. Więc możliwe ze i tym razem też plamie po wizycie.
 
reklama
Do góry