reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja też nie mam pessara, widać ze u mnie tego nie praktykują. W szpitalu ani przy pierwszej ciąży ani teraz nawet o tym nie wspomnieli
. Natomiast jak zapytałam prowadzącego wprost powiedział "eeeeee nieeeee od tego tylko grzybice się robią ". A jak ja czytam to forum to jestem wręcz przekona ze pessar pomaga....ale coz mogę zrobić ☹️
Ostatnia noc w domu nie spałam, tu biorę relanium i spać też nie mogę. Masakra jakaś...głowa już mi pęka. Czuje ze mam ciągle rozbiegane myśli, nie umiem się nawet skupić na oglądaniu serialu.
 
Co do krążków i szwów to co lekarz to inna opinia . Mi szwu nie chciał założyć że względu na to że to moja 1 ciąża i podczas nagłych skurczy szew by mógł tą szyjkę rozerwać dlatego założył krążek 9.tyg z nim nic się nie dzieje
Dziewczyny mam problem z tą cukrzyca ciążowa dziadostwo musiało się przyplątać cukry mimo diety od dwóch dni mam podwyższone jak ja mam je spalić jak leże. Jestem załamana odrzuciłam wszytsko co się da ..
 
No jak nie urok to....a może na efekty diety trzeba po prostu poczekać kilka dni? Niestety nie znam się na tym. Byłaś u jakiegoś specjalisty tak ?
 
No jak nie urok to....a może na efekty diety trzeba po prostu poczekać kilka dni? Niestety nie znam się na tym. Byłaś u jakiegoś specjalisty tak ?
Diabetologa mam dopiero 28 listopada dostałam glukometr w aptece i do tego czasu sama będę sprawdzać jaki mam przed posiłkami po posiłkach narazie mimo jedzenia z ig wszystko zawyzone poszłam spać z bólem głowy wstałam z bólem głowy zapowiada mi się piękny dzien
 
Jak mi ból bardzo przeszkadzał brałam sobie połowę apapu. Lekarz mówił ze mogę śmiało brać. Kiedyś chyba 3 dni pod rzad bolała, po tej mini dawce przeszło. Ja prawie w nocy nic nie spałam. Myślałam ze po tym relanium będę spać jak suseł. Dodatkowo ruchy dziecka są jakby mniej intensywne. Lekarz na obchodzie mówił ze mam to relanium odstawić chociaż sam stwierdził ze pewnie inny lekarz i tak włączy 🥴 i bądź tu mądry co robić .
 
Jak mi ból bardzo przeszkadzał brałam sobie połowę apapu. Lekarz mówił ze mogę śmiało brać. Kiedyś chyba 3 dni pod rzad bolała, po tej mini dawce przeszło. Ja prawie w nocy nic nie spałam. Myślałam ze po tym relanium będę spać jak suseł. Dodatkowo ruchy dziecka są jakby mniej intensywne. Lekarz na obchodzie mówił ze mam to relanium odstawić chociaż sam stwierdził ze pewnie inny lekarz i tak włączy 🥴 i bądź tu mądry co robić .
Co lekarz to inaczej mówi zawsze tak jest potem nie wiadomo kogo słuchać masz chociaż jakas fajna babeczkę do pogadania na sali ?
 
reklama
Ann - a steryd już miałaś podany? Wiem, że łatwo się mówi, ale spróbuj się jakoś zrelaksować. Póki co nie dzieje się nic co by groziło Ci przedwczesnym porodem. Jasne, szyjka trochę Ci się skróciła i zrobiło rozwarcia, ale jesteś wieloródką, na takim etapie ciąży, że organizm też ma prawo się zacząć przygotowywać. Nie mówię, że nie urodzisz wcześniej - takiej gwarancji nie da Ci nikt, ale stresując się wciąż pogarszasz swoją sytuację.

Edyta - dużo pijesz? Wietrzysz pokój?

Ja dziś dobiłam do 27 tc, tak oficjalnie licząc, takie to nic i wiele jednocześnie.
 
Do góry