reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Lekarz kazał mi zrobić w 27 tc więc jeszcze masz przyszły tydzień na spokojnie albo i dłużej. A bardzo czujesz się chora ? Coś jeszcze oprócz tego kichania ?
Boli mnie w prawym boku pod piersią jak kichnę albo mocniej chce złapać powietrza w przyszłym tyg napewno zrobię bo to ważne badanie
 
reklama
Jestem po wizycie i na szczęście u mnie bez zmian. Chyba jeszcze do końca w to nie wierzę. W poprzedniej ciąży własnie w tym 28 TC okazało się ze mam szyjkę 2,5 cm. Teraz ok 3,6 cm. Ale lekarz powiedział ze nadal mam się oszczędzać, prowadzić bardzo spokojny tryb. Bo to ze do tej pory jest ok nie gwarantuje ze tak już zostanie.
 
Jestem po wizycie i na szczęście u mnie bez zmian. Chyba jeszcze do końca w to nie wierzę. W poprzedniej ciąży własnie w tym 28 TC okazało się ze mam szyjkę 2,5 cm. Teraz ok 3,6 cm. Ale lekarz powiedział ze nadal mam się oszczędzać, prowadzić bardzo spokojny tryb. Bo to ze do tej pory jest ok nie gwarantuje ze tak już zostanie.
Ale super Ania szyjkę masz super jak na ten wiek ciąży. Ale tak to loreria jak każe się oszczędzać Rób tak . Ja swojego lekarza nie słucham kazał mi trochę chodzić jie całkiem leżeć Ale ja leżę wole nie ryzykować z szyjka na cm jutro sir dowiem ile dalej się skróciła może wyślę mnie na podanie sterydów do szpitala. Ania a bobas ile waży
 
Ale super Ania szyjkę masz super jak na ten wiek ciąży. Ale tak to loreria jak każe się oszczędzać Rób tak . Ja swojego lekarza nie słucham kazał mi trochę chodzić jie całkiem leżeć Ale ja leżę wole nie ryzykować z szyjka na cm jutro sir dowiem ile dalej się skróciła może wyślę mnie na podanie sterydów do szpitala. Ania a bobas ile waży
Mi w pierwszej ciąży też lekarz mówił ze mogę się troszkę ruszać a ja i tak praktycznie non stop leżałam. Ale myślę ze właśnie dzięki temu urodziłam w 39 TC (w szpitalu mi mówili ze jak się "upre" to dotrwam do 36). Dzidzia waży ok 1,4 kg i ogólnie jest odrobinę większa niż wskazywałby TC ale tak jest w zasadzie od samego początku.
A ja już przytyłam jakieś 16 kg. Jestem chyba załamana 😞 przez te cholerne mdłości nie potrafię być glodna....we wtorek jak córka tak strasznie gorączkowała, nie miałam czasu za bardzo jeść to wymiotowałam 3 razy ! Na początku ciąży faktycznie jadłam duuuzo i prawie same węglowodany, teraz jem na pewno mniej a waga i tak ciągle rośnie 😥
 
Mi w pierwszej ciąży też lekarz mówił ze mogę się troszkę ruszać a ja i tak praktycznie non stop leżałam. Ale myślę ze właśnie dzięki temu urodziłam w 39 TC (w szpitalu mi mówili ze jak się "upre" to dotrwam do 36). Dzidzia waży ok 1,4 kg i ogólnie jest odrobinę większa niż wskazywałby TC ale tak jest w zasadzie od samego początku.
A ja już przytyłam jakieś 16 kg. Jestem chyba załamana 😞 przez te cholerne mdłości nie potrafię być glodna....we wtorek jak córka tak strasznie gorączkowała, nie miałam czasu za bardzo jeść to wymiotowałam 3 razy ! Na początku ciąży faktycznie jadłam duuuzo i prawie same węglowodany, teraz jem na pewno mniej a waga i tak ciągle rośnie 😥
Ania ja przytyłam już 12 jem na co mam ochotę waga narazie się nie przejmuje będę się martwić jak urodze teraz niech mały rośnie i ja też. Myślę że to nie ma reguły ile ktoś ma.przytyc i tak przytyje moja siostra.jedna wpierniczala ile wlezie przytyła 20.a druga fit biegała w ciąży jadą
La.salaty i to 22 na plusie miala. Ważne że dzidzia zdrowa o wagę się nie martwmy
 
Edyta a pytalas może lekarza o te twardnienia ? Bo ja całkiem o tym zapomniałam a.dzis znowu coś czuję....
Pytałam mówię że mi brzuch twardnieje a ten do mnie ze tak się w ciazy dzieje acica cwiczy napina sie ze jak caly brzuch twardy to macica sie stawia a jak jedna czesc to nie macica.tylko plod i w sumie powidzzial żebym magnez łykała i tyl4
 
reklama
Pytałam mówię że mi brzuch twardnieje a ten do mnie ze tak się w ciazy dzieje acica cwiczy napina sie ze jak caly brzuch twardy to macica sie stawia a jak jedna czesc to nie macica.tylko plod i w sumie powidzzial żebym magnez łykała i tyl4
Ja też czytałam ze to macica właśnie trenuje ale kurcze wcześniej nie czułam tego a teraz co chwilę. Ja lykam magnez od sierpnia jakoś więc nie wiem czy coś to pomaga....chociaż teraz mi przeszło. Ale od rana to dosłownie co chwilę się napinał
 
Do góry