reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej, u mnie 37tc i właśnie ściągali mi pessar. Szyjka dalej 2cm i wcale nie taka miekka 😘 skurczów brak i czekamye😘 sc
Bolało ściągnięcie pessara ? Jeju jak ja bym chciała dotrwać do 37tc moje marzenie ale przy szyjce o długości 1cm w 26tc może i mniej wizyta w piątek to modlę o każdy dzień. Trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie
 
Hej, u mnie 37tc i właśnie ściągali mi pessar. Szyjka dalej 2cm i wcale nie taka miekka 😘 skurczów brak i czekamye😘 co u Was?
Suuuuper, 37 TC, moje chyba obecnie największe marzenie 😉 u mnie tak sobie, ostatnie dni mam dość intensywne. Córka od poniedziałku bardzo gorączkuje, bieganina z okładami, kapielami, lekarzem, mega stres.....czuje ze mi brzuch twardnieje ☹️ dzisiaj kontrola, jakoś mam źle przeczucia.
 
Suuuuper, 37 TC, moje chyba obecnie największe marzenie 😉 u mnie tak sobie, ostatnie dni mam dość intensywne. Córka od poniedziałku bardzo gorączkuje, bieganina z okładami, kapielami, lekarzem, mega stres.....czuje ze mi brzuch twardnieje ☹️ dzisiaj kontrola, jakoś mam źle przeczucia.
Mi też twardnieje tej nocy TP była masakra nie wiedziałam.co się dzieje co chwilę się stawiał. Albo stawia mi się ze jednej strony i puszcza dziwne uczucie jutro mam wizytę. Odezwij się Ania jak po wizycie
 
A mi właśnie nie ze twardniał i puszczal tylko trzymało tak kilka godzin. Albo czuje takie jakby ściskanie od środka, nie wiem jak to opisać ale wcześniej tego nie miałam.... krzywa udało Ci się zrobić ?
 
A mi właśnie nie ze twardniał i puszczal tylko trzymało tak kilka godzin. Albo czuje takie jakby ściskanie od środka, nie wiem jak to opisać ale wcześniej tego nie miałam.... krzywa udało Ci się zrobić ?
Nie nie robiłam jeszcze nie doszłam do.siebie na dodatek jak kicham to mnie pod prawa piersią boli nie wiem czy nie oskrzela . Ta krzywa można zrobić do 28tc tak ? Chciałabym być w pełni zdrowa żeby ją powtórzyć
 
reklama
Lekarz kazał mi zrobić w 27 tc więc jeszcze masz przyszły tydzień na spokojnie albo i dłużej. A bardzo czujesz się chora ? Coś jeszcze oprócz tego kichania ?
 
Do góry