reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja wczoraj na wieczor mialam takie skurcze lub bolesci plecow nie wiem jak to nazwac. Moze lekkie bole krzyzowe ze az sie przedtraszylam. Co pare mon sie powtarzalo i przeszly po jakims czasie. I to w czasie gdy juz polozylam sie spsc czyli lezalsm sobie wygodnie...hm
 
Ja wczoraj na wieczor mialam takie skurcze lub bolesci plecow nie wiem jak to nazwac. Moze lekkie bole krzyzowe ze az sie przedtraszylam. Co pare mon sie powtarzalo i przeszly po jakims czasie. I to w czasie gdy juz polozylam sie spsc czyli lezalsm sobie wygodnie...hm
Mnie to już wszystko boli. I cały dół i żebra. W nocy bardzo źle śpię co chwila do toalety
 
J
Mnie to już wszystko boli. I cały dół i żebra. W nocy bardzo źle śpię co chwila do toalety
Juz niedlugo Asiu to wszystko sie skonczy☺. Ja wczoraj skonczylam 32 tydzien. Yeah!!! Teraz oby do 34go😁. Brzuch twardnieje czasem nawet co pare minut ale staram sie nie panikowac poki nie boli
 
Teraz jestem w szpitalu złapałam jelitowke i już zostanę tu do porodu. Pod koniec tygodnia mam mieć ściągnięty szew i wtedy zapewne w niedługim czasie urodzę
 
reklama
Do góry