reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Asiaxz a jak Ty sie trzymasz? Bo czytalam, ze pisalas ze mialas juz rozwarcie i chyba szew masz. Ktory to juz tydzien ciazy?
 
reklama
Asiaxz a jak Ty sie trzymasz? Bo czytalam, ze pisalas ze mialas juz rozwarcie i chyba szew masz. Ktory to juz tydzien ciazy?
Dziś 36 tydzień. Szew ściągają za tydzień. I mam być przygotowana do przyjęcia na oddzial. Rozwarcie zaczyna się robić. Prawie na pewno będzie cesarka bo mała się nie obróciła
 
Fok123 Ty masz termin na wrzesien? Widzialam Twoj post na wrzesniowych mamach. Ja probuje wlasnie tam dolaczyc . Troche pozno co prawda ale wczesniej nie mialam odwagi
 
Fok123 Ty masz termin na wrzesien? Widzialam Twoj post na wrzesniowych mamach. Ja probuje wlasnie tam dolaczyc . Troche pozno co prawda ale wczesniej nie mialam odwagi
Tak, termin mam na wrzesień, wiesz co może napisz do Luni ona tam chyba jest administratorem i może Cie dodać do grupy:)
 
Ja w sumie licze na porod sn. Maly obrocony glowka do dolu. Jest szansa. Oby tylko za bardzo nie przytyl bo mam probkemy z cukrem i moze byc problem
 
reklama
Ja w sumie licze na porod sn. Maly obrocony glowka do dolu. Jest szansa. Oby tylko za bardzo nie przytyl bo mam probkemy z cukrem i moze byc problem
A to dobrze że już się obrócił. Moja była na połówkowych główka obrócona a pozniej sobie usiadła i tak siedzi i ma zamiaru się ruszyć 🤦
 
Do góry