reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dokładnie. A wszystkie dziewczyny z pessarami czy szwem, które znam, donosiły do terminu. Także trzymam kciuki 👍👍👍
No u mnie może być ciężko żeby do terminu ale wiem że dobra decyzja podjęłam bo przy dużym nacisku na brzuch pęcherz się obniża do granicy szwu a jeszcze wczesniej się nie obniżał więc to tylko pokazuje że mogłyby to być jakieś 2 3 tyg i bym urodziła
 
Hej pisze z prośbą.Szukam kogoś kto miał założony szew ratunkowy . Jutro mija 2 tyg od założenia . Rozwarcie na 2 palce wpuklanie pęcherza płodowego w pochwę .od dnia szwu skurcze ,stawianie się macicy . Po wyjściu ze szpitala do tyg jasne uplwy . Wczoraj brązowe więcej śluzu . Wizyta na sor ,szew trzyma .dziś rano dużo wydzieliny jakby budyń ciut podbarwione .moja ginekolog mówi że to od pociągania macicy przez skurcze i szew się troszkę wbija w szyjkę i palmie .ale ta wydzielina bardzo mnie nie pokoi . Po kilku dniach od takiego śluzu szyjka skróciła się o cm .czy któraś z was po szwie miała dziwne objawy ?Rok temu straciłam synka w 18 TC .Jutro 22 TC odchodzę od zmysłów
 
Ostatnia edycja:
Hej pisze z prośbą.Szukam kogoś kto miał założony szew ratunkowy . Jutro mija 2 tyg od założenia . Rozwarcie na 2 palce wpuklanie pęcherza płodowego w pochwę .od dnia szwu skurcze ,stawianie się macicy . Po wyjściu ze szpitala do tyg jasne uplwy . Wczoraj brązowe więcej śluzu . Wizyta na sor ,szew trzyma .dziś rano dużo wydzieliny jakby budyń ciut podbarwione .moja ginekolog mówi że to od pociągania macicy przez skurcze i szew się troszkę wbija w szyjkę i palmie .ale ta wydzielina bardzo mnie nie pokoi . Po kilku dniach od takiego szwu szyjka skróciła się o cm .czy któraś z was po szwie miała dziwne objawy ?Rok temu straciłam synka w 18 TC .Jutro 22 TC odchodzę od zmysłów
Hej a jakie masz zalecenia ? Jakie leki przyjmujesz?
 
Luteina 100x2, magnez 3x2 ,nospa doraźnie ,dopeget 250x2 ,neoparin 0,8 .pow wyjściu ze szpitala do piątku brałam zinnat 500 i od wczoraj znowu zinnatc. No i leżenie.Leżę plackiem
 
Luteina 100x2, magnez 3x2 ,nospa doraźnie ,dopeget 250x2 ,neoparin 0,8 .pow wyjściu ze szpitala do piątku brałam zinnat 500 i od wczoraj znowu zinnatc. No i leżenie.Leżę plackiem
No to myślę że zrobili wszystko co mogli. Musisz leżeć i powinno być wszystko dobrze. Może faktycznie tak jest że ten szew trochę rani szyjkę na jaka długość go założyli? Jeśli to się będzie utrzymywać to pewnie wezmą Cię na obserwację do szpitala. Ja zobaczyłam krew na papierze pojechałam na izbę i lekarka nic nie widziała żeby coś się tam działo ale profilaktycznie zostawili mnie na dobę także musisz obserwować i jak coś zgłoś się do szpitala
 
Moja doktora dziś dostała zdjęcie z tą wydzieliną ....przy wypisie było 2,1cm teraz jest 1,9 cm po 9 dniach od wyjścia ze szpitala .dziś skurczy prawie nie mam . jadę właśnie na prenatalne :( ale dobrze że jesteś bo już szalałam ze strachu.dziękuję
 
reklama
Moja doktora dziś dostała zdjęcie z tą wydzieliną ....przy wypisie było 2,1cm teraz jest 1,9 cm po 9 dniach od wyjścia ze szpitala .dziś skurczy prawie nie mam . jadę właśnie na prenatalne :( ale dobrze że jesteś bo już szalałam ze strachu.dziękuję
Takie różnice to moze byc kwestia zmierzenia :) Tylko spokój Ci teraz pomoże, chociaż wiem, jakie to ciężkie.
 
Do góry