reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ale super ❤️ Dla mnie ten czas do 30tc to się tak dłuży, dopiero tydzień od założenia a gdzie tam do końca…
Miałam tak samo i zazdrościłam bardzo jak ktoś był już powyżej 33t
Ale wierzyłam, ze się uda. Od początku.
Musisz wierzyć i wiem, ze łatwo się pisze, ale starać się nie denerwować, bo stres jest najgorszy
 
reklama
Kurcze...a ja mam za sobą taką słabą noc...właściwie od jakiś 2 tygodni mam problemy ze snem. Wszystko mnie już boli, trudno znaleźć wygodną pozycję. Do tego mam sporo twardnień brzucha, bo Młody się wypycha niemiłosiernie 🙄
 
Kurcze...a ja mam za sobą taką słabą noc...właściwie od jakiś 2 tygodni mam problemy ze snem. Wszystko mnie już boli, trudno znaleźć wygodną pozycję. Do tego mam sporo twardnień brzucha, bo Młody się wypycha niemiłosiernie 🙄
Mały już się szykuje na świat 😃 Ale co do spania, tez ostatnio mam problemy ze snem wiec może to jakieś ciśnienie 🤷‍♀️
 
Dziewczyny,
Jestem w szpitalu...miałam skurcze ponad 100 na ktg...zdjęli mi szew 😔. Póki co leże na obserwacji na porodówce... oni mi liczą, że jestem w 36+1, bonwedług OM...najgorsze jest to, że według nich mały waży tylko 2200g 😔. Liczę na błąd pomiaru, bo 2 tyg temu ważył niby 2100... W ogóle wkurzają mnie ci lekarze, bo po zdjęciu szwu lekarz określil, że mam rozwarcie na 2 cm...a w karcie wpisał, że na opuszek... na opuszek to ja od samego początku ciąży mam, ale jak usłyszalam, że po zdjęciu szwu od razu 2cm poszły to pobladlam ze strachu, że to już zaraz (przy pierworodnym odeszły mi wody przy 3 cm rozwarcia) ... Także ten...pocieszcie dobrym słowem, że dokulam się jeszcze tydzień, aby Mały trochę jeszcze przypakował...
 
Dziewczyny,
Jestem w szpitalu...miałam skurcze ponad 100 na ktg...zdjęli mi szew 😔. Póki co leże na obserwacji na porodówce... oni mi liczą, że jestem w 36+1, bonwedług OM...najgorsze jest to, że według nich mały waży tylko 2200g 😔. Liczę na błąd pomiaru, bo 2 tyg temu ważył niby 2100... W ogóle wkurzają mnie ci lekarze, bo po zdjęciu szwu lekarz określil, że mam rozwarcie na 2 cm...a w karcie wpisał, że na opuszek... na opuszek to ja od samego początku ciąży mam, ale jak usłyszalam, że po zdjęciu szwu od razu 2cm poszły to pobladlam ze strachu, że to już zaraz (przy pierworodnym odeszły mi wody przy 3 cm rozwarcia) ... Także ten...pocieszcie dobrym słowem, że dokulam się jeszcze tydzień, aby Mały trochę jeszcze przypakował...
Hej. Przyznam, że u mnie minęło już 7 miesięcy od porodu, ale czasem Was poczytuję.
Kiedy leżałam na patologii ciąży, mając okropne twardnienia brzucha, przez kilka dni chodziłam z rozwarciem na 2 cm. Skurcze na KTG pisały się codziennie, ale max 70. Tak czy siak, jeśli dziś lub jutro urodzisz, maleństwo jest już bezpieczne, a to najważniejsze. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście lekarz pomylił się z wagą synka. Nawet jeśli urodzi się malutki i drobniutki, z pewnością szybko nadrobi :) Powodzenia.
 
Dziewczyny,
Jestem w szpitalu...miałam skurcze ponad 100 na ktg...zdjęli mi szew 😔. Póki co leże na obserwacji na porodówce... oni mi liczą, że jestem w 36+1, bonwedług OM...najgorsze jest to, że według nich mały waży tylko 2200g 😔. Liczę na błąd pomiaru, bo 2 tyg temu ważył niby 2100... W ogóle wkurzają mnie ci lekarze, bo po zdjęciu szwu lekarz określil, że mam rozwarcie na 2 cm...a w karcie wpisał, że na opuszek... na opuszek to ja od samego początku ciąży mam, ale jak usłyszalam, że po zdjęciu szwu od razu 2cm poszły to pobladlam ze strachu, że to już zaraz (przy pierworodnym odeszły mi wody przy 3 cm rozwarcia) ... Także ten...pocieszcie dobrym słowem, że dokulam się jeszcze tydzień, aby Mały trochę jeszcze przypakował...
Pamiętaj, ze to już bezpieczny czas dla Maleństwa, a nerwy są najgorsze. Pomiary często się myla, mój Najmłodszy szacowany był na 3600, a urodził siw ponad 4kg
Będzie dobrze.
 
Dziewczyny,
Jestem w szpitalu...miałam skurcze ponad 100 na ktg...zdjęli mi szew 😔. Póki co leże na obserwacji na porodówce... oni mi liczą, że jestem w 36+1, bonwedług OM...najgorsze jest to, że według nich mały waży tylko 2200g 😔. Liczę na błąd pomiaru, bo 2 tyg temu ważył niby 2100... W ogóle wkurzają mnie ci lekarze, bo po zdjęciu szwu lekarz określil, że mam rozwarcie na 2 cm...a w karcie wpisał, że na opuszek... na opuszek to ja od samego początku ciąży mam, ale jak usłyszalam, że po zdjęciu szwu od razu 2cm poszły to pobladlam ze strachu, że to już zaraz (przy pierworodnym odeszły mi wody przy 3 cm rozwarcia) ... Także ten...pocieszcie dobrym słowem, że dokulam się jeszcze tydzień, aby Mały trochę jeszcze przypakował...
Jesteś już w mega bezpiecznym tygodniu ciazy, nie ma się czym martwić. Ciesz się ze tak długo trzymał ci ten szew 😃👍
 
reklama
Hej
Cisza tutaj
Dzisiaj zaczynam 38t, cos co wydawało mi się nieosiągalne, jak Święty Graal.
I czekam by poznać Trzeciego Najważniejszego Faceta w moim życiu😊
 
Do góry