reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie tak samo! Nagle z miękkiego brzucha robi się wielka twarda kula 🤣
Tez mam takie twardnienia kilka razy dziennie głównie leżąc na plecach a to dopiero 25 tydzień leci.... Zastanawia mnie czy one szyjkę skrócą na szwie... ? Co na to lekarze Wasi? Ja mam wizytę za tydzień to też dopytam
 
reklama
Tez mam takie twardnienia kilka razy dziennie głównie leżąc na plecach a to dopiero 25 tydzień leci.... Zastanawia mnie czy one szyjkę skrócą na szwie... ? Co na to lekarze Wasi? Ja mam wizytę za tydzień to też dopytam
Ja mam wizytę 26 maja. Dam znać co mi na to powie gin. Najważniejsze żeby potwierdził czy ten pessar siedzi jak trzeba 🙈
 
Hej ;) a u Ciebie jak tam ? Wszystko ok ? Pisałaś ostatnio że czujesz jakiś ból przy ruchach dziecka? Minęło już?;)
Ja powiem że coś z tą podświadomością musi być. Jak nic nie dzieje się na forum tzn nie piszemy nic o bólach to u mnie sielanka. Jak tylko któraś pisze że coś się dzieje to zaczyna mnie coś boleć hehe.

U mnie przespane noce odeszły w niepamięć. Mała kopie, budzi mnie przy tym nie potrafię się ułożyć. Nawet poducha ciążowa nie pomaga. Dziś też poszłam do kościoła i wróciłam z bólami. Tam są niewygodne ławki i od siedzenia w jednej pozycji mam takie nieprzyjemne bóle. Badanie szyjki mam we wtorek także zobaczymy czy u mnie też dalej się skraca czy stanęła :)
 
Ja powiem że coś z tą podświadomością musi być. Jak nic nie dzieje się na forum tzn nie piszemy nic o bólach to u mnie sielanka. Jak tylko któraś pisze że coś się dzieje to zaczyna mnie coś boleć hehe.

U mnie przespane noce odeszły w niepamięć. Mała kopie, budzi mnie przy tym nie potrafię się ułożyć. Nawet poducha ciążowa nie pomaga. Dziś też poszłam do kościoła i wróciłam z bólami. Tam są niewygodne ławki i od siedzenia w jednej pozycji mam takie nieprzyjemne bóle. Badanie szyjki mam we wtorek także zobaczymy czy u mnie też dalej się skraca czy stanęła :)
Mi powiedzieli w szpitalu, że siedzenie, zwłaszcza długo w jednej pozycji obciaża szyjkę, stąd te dolegliwości bólowe. Leżonko na lewym boku najlepszą opcją.
 
Ja powiem że coś z tą podświadomością musi być. Jak nic nie dzieje się na forum tzn nie piszemy nic o bólach to u mnie sielanka. Jak tylko któraś pisze że coś się dzieje to zaczyna mnie coś boleć hehe.

U mnie przespane noce odeszły w niepamięć. Mała kopie, budzi mnie przy tym nie potrafię się ułożyć. Nawet poducha ciążowa nie pomaga. Dziś też poszłam do kościoła i wróciłam z bólami. Tam są niewygodne ławki i od siedzenia w jednej pozycji mam takie nieprzyjemne bóle. Badanie szyjki mam we wtorek także zobaczymy czy u mnie też dalej się skraca czy stanęła :)
No ja mówię to samo, nic mi nie było a jak usłyszałam że poleciała mi szyjka znowu to skurcze mam odrazu bóle i wszystko inne, nawet wody mi się sączą znowu. 🙃🙃🙃🙃 już nawet mi się zgadzają objawy porodu d tego co mam teraz 🙈🙈🙈
 
Tez mam takie twardnienia kilka razy dziennie głównie leżąc na plecach a to dopiero 25 tydzień leci.... Zastanawia mnie czy one szyjkę skrócą na szwie... ? Co na to lekarze Wasi? Ja mam wizytę za tydzień to też dopytam
Ja wczoraj miałam kontrole i mimo tych twardnień nawet były 2mm szyjki więcej 😅 Konstrukcja póki co trzyma, więc mam nadzieję, że tak zostanie. Mówiłam, że te twardnienia się czasem pojawiają, ale doktor powiedział, że jeśli to się pojawia kilka razy i mija po zmianie pozycji to nie mam się na razie martwić.
 
reklama
Kochana moje, jak wygląda Wasz dzień po założeniu pessaru?
Mam pessar od lutego, będę miała na dniach zdejmowany. Mi lekarz zezwolił na „normalne” funkcjonowanie - spacerowałam (tak do 30 minut dziennie), gotowałam, ogarniałam ale tez w międzyczasie leżałam. I na każdej wizycie lekarka mówiła, ze pessar trzyma i jest ok ;)
Podobno teraz nie zaleca się ciagle leżeć, ale to musisz skonsultować ze swoim lekarzem.
 
Do góry