reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Lekarz pobiera z pochwy lub okolic szyjki a Ty zanosisz do laboratorium. Jak są bakterie to dostajesz antybiogram czym konkretnie to wyleczyc.

Raz w miesiącu dobrze jest robić takie badanie. Niech Cię lekarz nie ignoruje bo to naprawdę ważne.
 
Dziewczyny, pytanie - znowu mam infekcje moczowa, z moczu wychodzą leukocyty 60 i coli (w sumie wzrosły z 50 3 tyg temu) pH w normie. infekcje są bezobjawowe, raz wywołały mocne skurcze które uspokajać trzeba było przez miesiąc, po ostatniej wizycie 3 tyg temu mimo infekcji dostałam zalecenie żurawina i pic. Szyjka ok, skurcze w większości minęły. I tak myśle - cisnąć lekarze o następny antybiotyk? Martwi mnie to, wolałbym zapobiegać zanim będzie poważny problem, ale mam wrażenie jak bez skurczy to lekarz bagatelizuje sprawę. Jak się upre to pewnie da mi antybiotyk.
Co byście zrobiły? Wizyta w pon.
 
Dziewczyny, pytanie - znowu mam infekcje moczowa, z moczu wychodzą leukocyty 60 i coli (w sumie wzrosły z 50 3 tyg temu) pH w normie. infekcje są bezobjawowe, raz wywołały mocne skurcze które uspokajać trzeba było przez miesiąc, po ostatniej wizycie 3 tyg temu mimo infekcji dostałam zalecenie żurawina i pic. Szyjka ok, skurcze w większości minęły. I tak myśle - cisnąć lekarze o następny antybiotyk? Martwi mnie to, wolałbym zapobiegać zanim będzie poważny problem, ale mam wrażenie jak bez skurczy to lekarz bagatelizuje sprawę. Jak się upre to pewnie da mi antybiotyk.
Co byście zrobiły? Wizyta w pon.
Ja bym wzięła antybiotyk, bo rozumiem, że to jest wynik po posiewie. Mój lekarz mówi, że nawet bez posiewu woli dać antybiotyk, bo z infekcją moczu nie ma żartów
 
reklama
Do góry