reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

W pierwszej ciąży go brałam ale wywołał i mnie jakas alergie czy coś bo po 1 tabletce mialam mega bole podbrzusza a po 2 myslalam ze mi skręci jelita więc odstawił mi lekarz.. W drugiej w szpitalu chcieli dać ale mowilam, że tak zareagował moj organizm, chcieli dać inne ale wkoncu stwierdzili ze nie ma sensu bo uplawy to od luteiny :D
A ja po nim miałam masakryczne upławy. Musiałam z podpaską chodzić bo wkładka była za mała :(
 
reklama
Ooo to może i mi pomoże. Oby. A po pimafucinie dużo miałaś upławów? Czy w ogóle? Miałaś dawke 6 sztuk?
Dawka 6 sztuk, po samej aplikacji najlepiej już iść spać bo szybko się rozpuszcza i sporo wycieka ale ta maź jest dużo przyjemniejsza niż po macmiror, a po nocnym sikaniu i solidnym podtarciu 😅 przez dzień już żadnych upławów nie miałam
 
Dawka 6 sztuk, po samej aplikacji najlepiej już iść spać bo szybko się rozpuszcza i sporo wycieka ale ta maź jest dużo przyjemniejsza niż po macmiror, a po nocnym sikaniu i solidnym podtarciu 😅 przez dzień już żadnych upławów nie miałam
Oki. Dobrze wiedzieć. Ja to schowałam tabletki do lodówki bo zaczęły mi się robić miękkie. W ogóle to nie lubię takich dużych tabletek :(
 
A ja miałam wczoraj konsultacje online z gin tylko nie moim tylko jakimś innym i mi powiedziała babeczka że w ciąży nie można go przyjmować. A w grudniu przy infekcji też go bralam ale nic mi nie dał. Więc każdy gin co innego uważa jak widać
Dzisiaj wzięłam dopiero drugą globulkę, ale są bardzo duże😕 zobaczę co mój gin w piątek mi powie na ten temat.
 
W pierwszej ciąży go brałam ale wywołał i mnie jakas alergie czy coś bo po 1 tabletce mialam mega bole podbrzusza a po 2 myslalam ze mi skręci jelita więc odstawił mi lekarz.. W drugiej w szpitalu chcieli dać ale mowilam, że tak zareagował moj organizm, chcieli dać inne ale wkoncu stwierdzili ze nie ma sensu bo uplawy to od luteiny :D
Kurczę wiesz co mnie też dziś uciska w podbrzuszu i rano kłuło a potem w pochwie mnie kłuło, byłam po aplikacji pierwszej globulki, może to od tego?🤔 Porozmawiam z moim ginekologiem w piątek i zobaczę co powie.
 
reklama
Do góry