reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

I jak noc? U mnie kolo 23.30 pobudka na no spe ale już inny bol taki ze rozciągał brzuch, ale czuje się obolala wsrodku

To może to normalne i niektórzy poprostu tak mają w tych tygodniach🤔 to moja druga ciąża ale w pierwszej tak nie miałam
Druga sprawa że w pierwszej mialam około 10kg więcej niż teraz więc może też tłuszczyku było więcej i jakoś nie bolało tak
No i przy każdej następnej ciąży podobno bardziej boli...
Crp spore faktycznie...
Z pobudkami oczywiście , brzuch mnie pobolewal ale nie jakoś mocno , teraz tez czuje tak właśnie jak Ty ze jestem cała obolała i dół brzucha i pachwiny i krzyża. Zobaczymy co będzie dzisiaj może faktycznie tez ma to związek z waga . Nie mam dużego brzucha jak na ten miesiąc i przytyłam od początku 8 kg wiec to rozciąganie mogę bardziej odczuwać. Muszę wytrzymać do wizyty nie chce jechać jak narazie ma IP bo mam prawie 70 km
 
reklama
I jak noc? U mnie kolo 23.30 pobudka na no spe ale już inny bol taki ze rozciągał brzuch, ale czuje się obolala wsrodku

No u mnie też noc z pobudkami oczywiście, brzuch za każdym razem bolał i był twardy. Teraz jest cały obolały, takie jakby kłucie, rozrywanie ale głównie po lewej stronie czuje i jak dotkne u góry na wysokości żołądka też boli. Jak od rana będzie źle to jadę do mojego lekarza bo przyjmuje dziś w poradni, niech sprawdzi co się dzieje.
 
No u mnie też noc z pobudkami oczywiście, brzuch za każdym razem bolał i był twardy. Teraz jest cały obolały, takie jakby kłucie, rozrywanie ale głównie po lewej stronie czuje i jak dotkne u góry na wysokości żołądka też boli. Jak od rana będzie źle to jadę do mojego lekarza bo przyjmuje dziś w poradni, niech sprawdzi co się dzieje.
 
Nie czekaj tylko jedz i niech weźmie posiew.

Sorry że jestem monotematyczna ale bakterie to poważna sprawa.
No u mnie też noc z pobudkami oczywiście, brzuch za każdym razem bolał i był twardy. Teraz jest cały obolały, takie jakby kłucie, rozrywanie ale głównie po lewej stronie czuje i jak dotkne u góry na wysokości żołądka też boli. Jak od rana będzie źle to jadę do mojego lekarza bo przyjmuje dziś w poradni, niech sprawdzi co się dzieje.
 
Nie czekaj tylko jedz i niech weźmie posiew.

Sorry że jestem monotematyczna ale bakterie to poważna sprawa.

Wzięłam czopek glicerynowy jak zalecił lekarz, już byłam w toalecie i jest o niebo lepiej. Chyba faktycznie zaparcie dało mi tak w kość od wczoraj. Jednak muszę porozmawiać na wizycie z lekarzem o magnezie bo biorę duże dawki dziennie, a dziś szybko zdrętwiała mi lewa noga od stopy aż po udo gdzie wcześniej tak nie miałam.
 
Nie czekaj tylko jedz i niech weźmie posiew.

Sorry że jestem monotematyczna ale bakterie to poważna sprawa.
Wiesz mój lekarz jest specyficzny w tej kwestii, jak mu poprzedni wynik pokazałam gdzie też były bakterie to mi powiedział, że jakieś bakterie w moczu zawsze muszą być. Myślę, że teraz zareagował bo leukocyty mi wzrosły.
 
Wiesz mój lekarz jest specyficzny w tej kwestii, jak mu poprzedni wynik pokazałam gdzie też były bakterie to mi powiedział, że jakieś bakterie w moczu zawsze muszą być. Myślę, że teraz zareagował bo leukocyty mi wzrosły.
Mój lekarz tez nie bierze pod uwagę bakterii w moczu, jak miałam stan zapalny i antybiotyk to miałam w moczu azotany i leukocyty i wtedy stwierdził stan zapalny , przy samych bakteriach a pozostałych parametrach w normie uważa ze mocz jest prawidłowy
 
Moj lekarz patrzy na baterie i ph jeśli jest wysokie ph wtedy daje zurawine i urosept, w ciąży bakterie są bardzo częste, ja jak np pobiorę mocz tak super ekstra dokładnie to nie ma bakterii :)
Mam nadzieję ze dzis będzie u Was lepiej z tymi brzuchami, mnie dziś pobolewa brzuch ale wiem że to od jelit dzis bo czuje wiercenie :)
 
Zdarzało się przy dużych bólach brać po 9 tabletek dziennie magne b6 forte. Nie wiem czy skurcze, twardnienia, bóle były mniej odczuwalne ale jedno jest pewne. Zero zatwardzen.

Na wzdęcia i uczucie ciężkości naprawdę dobry jest też Espumisan easy.
Wzięłam czopek glicerynowy jak zalecił lekarz, już byłam w toalecie i jest o niebo lepiej. Chyba faktycznie zaparcie dało mi tak w kość od wczoraj. Jednak muszę porozmawiać na wizycie z lekarzem o magnezie bo biorę duże dawki dziennie, a dziś szybko zdrętwiała mi lewa noga od stopy aż po udo gdzie wcześniej tak nie miałam.
 
reklama
Wiecie na co dzis wpadłam? Ze mam te boleści odkad biore żelazo! Tak samo po czekoladzie i kakao mam boleści a tam jest pełno żelaza
Przypomniało mi się że z synkiem tez mialam problemy z przyjmowaniem go
Dzis i jutro nie będę brać i zobaczę jak to się rozwinie... Czy nie bedzie tych boleści
Przyjmujecie żelazo?
 
Ostatnia edycja:
Do góry