reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Martwię się tylko, że nie zdążę do szpitala... III stopień referencyjności ma Bydgoszcz i Biziel, do którego mam 60 km 😔
Ja tez właśnie mam ten problem.... To chyba jest dla mnie najgorsze ze do szpitala z oddziałem dla wczesniakow jest oddalony od nas o 50 km :/
Dziewczyny, ale po 30 tc to już placówki z II referncyjnością ogarniają więc spokojnie, a i do tych z III referencją zdążycie. Już w tych tygodniach ciąży nie ma szans na rozwiązanie bez partych a do partych to chwilę trwa, więc spokojnie ✊✊
 
reklama
Dziewczyny, ale po 30 tc to już placówki z II referncyjnością ogarniają więc spokojnie, a i do tych z III referencją zdążycie. Już w tych tygodniach ciąży nie ma szans na rozwiązanie bez partych a do partych to chwilę trwa, więc spokojnie ✊✊
Pytałam ostatnio mojego gina i mowil, że w tym szpitalu co chce rodzic to po 36 tyg przyjmują a 50km od nas do takiego szpitala do 36tyg i też mam mieć cc i niewiem jak pojadę do innego szpitala czy będe np je mieć...
 
Dziewczyny, ale po 30 tc to już placówki z II referncyjnością ogarniają więc spokojnie, a i do tych z III referencją zdążycie. Już w tych tygodniach ciąży nie ma szans na rozwiązanie bez partych a do partych to chwilę trwa, więc spokojnie ✊✊
Ja niestety jadę do zwykłego szpitala, I stopień referencyjności. W razie co przewożą podobno do Biziela, ale to jest ponad 100 km.
 
Z wrażenia mnie wszystko boli. Jestem przerażona.
Uwierz mi, że z wrażenia Twoja sytuacja i mnie wszystko boli i brzuch i w szyjce eh
Bo człowiek sobie wyobraża ze zaraz urodzi a tu totalny chaos, no i znak zapytania jak będzie się dziecko rozwijać w takim tygodniu, ile spędzi w szpitalu i jak zostawić 3 latka w domu na dłuższy czas eh ciezkie to wszystko obyśmy wytrzymały te 3 tyg jeszcze

Kurczę do mnie przyplatalo się zapalenie pęcherza w dodatku i wogole lipa bo kuje
 
Ostatnia edycja:
Ojej! Tak szyjka spadła???
Tak to prawda dzięki sterydom dziecko samo Oddycha, też mam podane
Kształt v tez niestety mam, wizyta za tydzień
Jeśli chodzi o tygodnie ja chce wytrwać do 34 to marzenie, bo już wtedy dziecko ma też odruch ssania
Ten kształt v to jest coś związane z lejkowatym ujściem? Czy coś innego?
 
reklama
Do góry