reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tylko z takim szybkim info, że jutro w pytaniu na śniadanie będzie rozmowa nt. aktualnych wytycznych co do postępowania w zagrożonej ciąży i już w reklamie mówią "nie musisz leżeć" ja jestem ciekawa co opowiedzą
 
reklama
Dziewczyny a macie jakieś uplawy /sluz? Bo mi się nieraz zdarza mieć i zastanawiam się od czego bo odstawiłam luteine 🤔
Teraz w weekend przyplątała mi się infekcja, więc on line wystawiono mi recepte na macmiror (jaki to wkurzający lek 🤬), ale to dopiero jak zaobserwowałam że są grudki w śluzie. Wcześniej duuuuużo i wodnisty tak, że - brzydko pisząc- lało się po nogach, ale nie codziennie, zgłaszałam lekarzowi na wizycie, ale widocznie tak mam bo nic niepokojącego nie było
 
Ja ostatnio mam zwiększoną ilość śluzu. Do tego są to takie zbite glutki czasem. Zdarza mi się wysiusiać też co nieco. Ale luteinę aplikuję w dalszym ciągu.
Teraz w weekend przyplątała mi się infekcja, więc on line wystawiono mi recepte na macmiror (jaki to wkurzający lek 🤬), ale to dopiero jak zaobserwowałam że są grudki w śluzie. Wcześniej duuuuużo i wodnisty tak, że - brzydko pisząc- lało się po nogach, ale nie codziennie, zgłaszałam lekarzowi na wizycie, ale widocznie tak mam bo nic niepokojącego nie było
U mnie malutenko ale zdarza się, Biale, takie średnio geste lub woda i bezzapachowe więc może nic takiego 🤷‍♀️

Macmirror był dla mnie okropny! Chyba mialam na niego alergie bo dwie tabletki a mi skręcalo brzuch z bólu
 
Mnie po nim nic nie boli, ale po nocy wszystko mam żółte 🙈
Heh no właśnie ja chyba jakaś alergie mialam

Widzę że ostatnio częściej łapie mnie bol brzucha na samym dole a właściwie juz na "wzgorku łonowym" niewiem czy to wina jelit czy coś się dzieje 🤔🤔🤔 oby chociaz 4tyg wytrzymać jeszcze, jutro kończę 30tydz
 
Heh no właśnie ja chyba jakaś alergie mialam

Widzę że ostatnio częściej łapie mnie bol brzucha na samym dole a właściwie juz na "wzgorku łonowym" niewiem czy to wina jelit czy coś się dzieje 🤔🤔🤔 oby chociaz 4tyg wytrzymać jeszcze, jutro kończę 30tydz
A lekarza masz kiedy? Może lepiej te bole mu zgłosić ... ja będę trzymać kciuki, żeby wszysko było ok. U mnie jutro ostatni dzień 27tc, więc pierwsze uff będzie, choć już i tak jakoś lepiej mi to mija niż na początku
 
reklama
Mnie bo bokach ciągnie, czasem aż szczypie 😬
Właśnie to takie raczej ciagniecie, nie boli jak skurcz tylko szczypanie w bliźnie i po bokach ::)
A lekarza masz kiedy? Może lepiej te bole mu zgłosić ... ja będę trzymać kciuki, żeby wszysko było ok. U mnie jutro ostatni dzień 27tc, więc pierwsze uff będzie, choć już i tak jakoś lepiej mi to mija niż na początku
Lekarza mam tak za 1.5 tyg myślę że poki no spa pomaga to tak nie będę panikowac ale myślę że dużo jelita robią bo mam ogromny problem ostatnio z WC :)
 
Do góry