reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie do tych, które aplikują lub aplikowały luteinę ewentualnie inne dopochwowe. Czy trafiałyście palcem na swoją szyjkę? Nie żeby ją specjalnie macać czy coś, po prostu przy wkładaniu leku jak najdalej.

Jak nie miałam pessara to chyba mi się nie zdarzyło (albo nie byłam świadoma, że to szyjka) ale odkąd mam założony krążek to za każdym razem go wyczuwam, bo raz jest prawie na wylocie a za drugim razem na głębokości całego palca. Lekarz mówi, że to normalne bo szyjka tak pracuje.
 
Jak nie miałam pessara to chyba mi się nie zdarzyło (albo nie byłam świadoma, że to szyjka) ale odkąd mam założony krążek to za każdym razem go wyczuwam, bo raz jest prawie na wylocie a za drugim razem na głębokości całego palca. Lekarz mówi, że to normalne bo szyjka tak pracuje.
No właśnie moja dzisiaj jakoś super wysoko i nie wiem co o tym myśleć 😒 już mi odbija całkiem 🤪
 
reklama
Do góry