reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Położne wczoraj zasugerowały, że przez bakterie może mnie kłuć w pochwie, bo niestety, ale mam też te kłucia, więc kto wie. Ale ogólnie co do badań krwi i moczu, w ciąży zawsze wyjdą jakieś nieprawidłowości podobno. Póki nie jest to jakaś przeginka z wynikami to ok, gorzej jak coś mocno rośnie albo maleje za bardzo.

Kurczę, chciałam się wziąć za sklepy internetowe z ciuszkami i przyznam, że mam dylematy jakie rozmiary brać, itp. No i oczywiście wszystko mi się podoba 😁
Ostatnio była u mnie moja szwagierka i zostawiła dość sporo ciuszków uniwersalnych (ona ma chłopca), przepiękny biały rożek z uszkami od chrztu, laktator i dwie wanienki 😊
Ja ci powiem ze moja córcia urodziła się dosyć długa bo miała 57 cm waga co prawda 31080 ale większość ciuszkow, które były niby 56 były za duże na początku nie mówiąc już o pampersach 😃 rozmiar rozmiarowi nie równy. Np. W pepco ciuszki są mniejsze niż np. W smyku i mimo że ten sam rozmiar to jest różnica.
 
reklama
A ja podjęłam pierwsze kroki ku zamówieniu ubranek przez internet. Czekam tylko na mojego lubego, żeby mu pokazać co mam w koszyku internetowym i zamawiam 😊 W dalszym ciągu nie wiem ile czego zamawiać, ale ogarnę jakoś 😅 Większość ciuszków mam w rozmiarze 56, jeden komplecik na 62. Jako, że mam ciążę "leniuchującą", szwagierka zaproponowała, że mogłaby pochodzić z moim partnerem po sklepach, a ja byłabym oczywiście na łączach z nimi przez cały czas i decydowałabym co mi się podoba bardziej, a co mniej 🙂 Fajny pomysł. Dodatkowo podobno są teraz fajne promocje w sklepach stacjonarnych, więc chyba spróbujemy 😁
 
A ja podjęłam pierwsze kroki ku zamówieniu ubranek przez internet. Czekam tylko na mojego lubego, żeby mu pokazać co mam w koszyku internetowym i zamawiam 😊 W dalszym ciągu nie wiem ile czego zamawiać, ale ogarnę jakoś 😅 Większość ciuszków mam w rozmiarze 56, jeden komplecik na 62. Jako, że mam ciążę "leniuchującą", szwagierka zaproponowała, że mogłaby pochodzić z moim partnerem po sklepach, a ja byłabym oczywiście na łączach z nimi przez cały czas i decydowałabym co mi się podoba bardziej, a co mniej 🙂 Fajny pomysł. Dodatkowo podobno są teraz fajne promocje w sklepach stacjonarnych, więc chyba spróbujemy 😁
Moja miała 52cm jak się urodziła i wchodziła, a nawet były jej za duże ubranka 50 (z h&m bo tam ciuszki wypadają wieksze) 😅 myślę, że warto mieć kilka ubranek 50, więcej 56, a najwięcej 62 :) najlepsze na początek chyba kopertowe - przynajmniej facetowi łatwiej ubierać, chociaż mocuje się napami 😅
Ja ci powiem, że zawsze co jechałam kupowac stacjonarnie to wychodziłam z niczym bo mega mały wybór.
 
Moja miała 52cm jak się urodziła i wchodziła, a nawet były jej za duże ubranka 50 (z h&m bo tam ciuszki wypadają wieksze) 😅 myślę, że warto mieć kilka ubranek 50, więcej 56, a najwięcej 62 :) najlepsze na początek chyba kopertowe - przynajmniej facetowi łatwiej ubierać, chociaż mocuje się napami 😅
Ja ci powiem, że zawsze co jechałam kupowac stacjonarnie to wychodziłam z niczym bo mega mały wybór.
Mam 1 komplecik na 50, właśnie z h&m, kupiony na początku ciąży (tak poinformowałam mojego o tym, że będzie tatą 😅). Rzeczywiście wygląda na większy rozmiar 🙂
 
Mam 1 komplecik na 50, właśnie z h&m, kupiony na początku ciąży (tak poinformowałam mojego o tym, że będzie tatą 😅). Rzeczywiście wygląda na większy rozmiar 🙂
Ja kupiłam kilka pajaców, body i spodenki na allegro od jednej pani, przepiękne i w super cenach!!! Nie mogę się doczekać kiedy dzidzię w nie ubiorę, a kupiłam na 56 i 62, więc z niektórymi będę musiała poczekać🤔😄
 
Mi jutro wybija 30 tc i dziś przyszło pierwsze zamówienie wyprawkowe z H&M ☺️ Ale to jest przyjemny czas! Chociaż póki co przytłacza mnie ta ilość rzeczy, które muszę zamówić, konieczna będzie jakaś lista zakupów jak przy pierworodnym bo idzie się pogubić 😜 Ja zamawiam pół na pół ubranek w rozmiarach 56 i 62 😊
 

Załączniki

  • E0C9F115-058C-4568-9233-761B28ECCFF6.jpeg
    E0C9F115-058C-4568-9233-761B28ECCFF6.jpeg
    513,5 KB · Wyświetleń: 72
Mi jutro wybija 30 tc i dziś przyszło pierwsze zamówienie wyprawkowe z H&M ☺️ Ale to jest przyjemny czas! Chociaż póki co przytłacza mnie ta ilość rzeczy, które muszę zamówić, konieczna będzie jakaś lista zakupów jak przy pierworodnym bo idzie się pogubić 😜 Ja zamawiam pół na pół ubranek w rozmiarach 56 i 62 😊
Oj tak, też chyba będę musiała zrobić taką listę konkretną 🤪
 
reklama
A ja podjęłam pierwsze kroki ku zamówieniu ubranek przez internet. Czekam tylko na mojego lubego, żeby mu pokazać co mam w koszyku internetowym i zamawiam 😊 W dalszym ciągu nie wiem ile czego zamawiać, ale ogarnę jakoś 😅 Większość ciuszków mam w rozmiarze 56, jeden komplecik na 62. Jako, że mam ciążę "leniuchującą", szwagierka zaproponowała, że mogłaby pochodzić z moim partnerem po sklepach, a ja byłabym oczywiście na łączach z nimi przez cały czas i decydowałabym co mi się podoba bardziej, a co mniej 🙂 Fajny pomysł. Dodatkowo podobno są teraz fajne promocje w sklepach stacjonarnych, więc chyba spróbujemy 😁
Bardzo fajne są teraz promocje w smyku na ubranka można kupić za fajna cenę :)
Co do ilości to nie poradzę bo mam za dużo wszystkiego na 56, 62,68
Naliczylam po 15pajacow na każdy rozmiar oczywiście oprocz tego body bluzeczki legginsy w sporych ilościach itp 😂 ale ja zaczelam kupowac juz z początku jak mi się trafiły okazję co ciekawe rozowe mimo że nie znałam płci i proszę mamy w brzuszku dziewczynkę

A co tu dzisiaj taka cisza 😅 u nas jeszcze 7 dni do pierwszego progu, czyli do 27tc 😊
Szybko minie ❤️ my mamy 5 dni do 30 🎉🎉🎉
Leze jeszcze w szpitalu mialam juz podany magnez x2, scopolan, zastrzyki na płucka i okazało się że mam lekka anemie więc żelazo :)
Może jutro wyjdę przy dobrych wiatrach :D
 
Do góry