reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Z tym piciem to u mnie kiepsko właśnie 😁 ale postaram
Tak magnez przeczyszcza. Musisz dużo pić i nie jest to pusty frazes. Przede wszystkim wszystkie nadmiary usuwane są z moczem. Wspomagasz tym trawienie, wpływasz na ilość wód płodowych, odprowadzasz toksyny, dbasz o nerki i pęcherz moczowy (a ten lubi w ciąży dawać we znaki). Przy naszych szyjkach unikanie zaparć i stanów zapalnych jest kluczowe.
Dziękuje za odpowiedz 😊 no właśnie grzybice mam na bank. We wtorek zgłoszę to coś dostanę napewno
 
reklama
Dzień dobry. A co tu taka cisza? Kto jest następny w kolejce do porodu ? U mnie dopiero 24+5 a jutro wizyta u lekarza. Martwię się bo wcoraj mi brzuch bardziej twardnial i dziś rano jak wstałam to tez jakoś ciężej na brzuchu ... czasami coś ujmuje na dole
 
Hej ☺nie wiem czy pamiętacie jak pisalam o tym moim swędzeniu. Nic się nie zmieniło, jestem cała w strupkach. Wyniki kwasów żółciowych są dobre więc teraz już nie wiem od czego to. Nawilżanie balsamami, oliwka czy emolientami nic nie daje. Dodaje zdjęcie same zobaczcie. Całe ciało tak wygląda.
 

Załączniki

  • IMG_20210103_193721.jpg
    IMG_20210103_193721.jpg
    994,4 KB · Wyświetleń: 87
Hej ☺nie wiem czy pamiętacie jak pisalam o tym moim swędzeniu. Nic się nie zmieniło, jestem cała w strupkach. Wyniki kwasów żółciowych są dobre więc teraz już nie wiem od czego to. Nawilżanie balsamami, oliwka czy emolientami nic nie daje. Dodaje zdjęcie same zobaczcie. Całe ciało tak wygląda.
Może przez naciągane się skóry to swędzenie.. A strupki przez podrażnienie drapaniem🤔 konsultowalas z gin albo dermatologiem? Ja bym jeszcze spróbowała smarować olejem kokosowym albo olejkiem ze słodkich migdałów
 
Hej ☺nie wiem czy pamiętacie jak pisalam o tym moim swędzeniu. Nic się nie zmieniło, jestem cała w strupkach. Wyniki kwasów żółciowych są dobre więc teraz już nie wiem od czego to. Nawilżanie balsamami, oliwka czy emolientami nic nie daje. Dodaje zdjęcie same zobaczcie. Całe ciało tak wygląda.
A lekarz nie przypuszcza gdzie może być przyczyna? Może to jakaś "reakcja" na ciążę, w sensie reakcji na chemię która się w organizmach ciężarnych wytwarza🤷 a nadal tak bardzo Ci dokucza?
No i jak Twoje plecy, rwa i wymioty?
 
Dzień dobry. A co tu taka cisza? Kto jest następny w kolejce do porodu ? U mnie dopiero 24+5 a jutro wizyta u lekarza. Martwię się bo wcoraj mi brzuch bardziej twardnial i dziś rano jak wstałam to tez jakoś ciężej na brzuchu ... czasami coś ujmuje na dole
Hej , a u mnie 23+4 i tez czekam na jutrzejsza wizytę kontrolna po założeniu szwu , dzisiaj mija dwa tygodnie i tez odczuwam twardnienia , wczoraj mniej ale dzisiaj od rana jakoś taj częściej pomimo nospy i tez się martwię co mi jutro gin powie 😔
 
Ja chyba następna. 38+1.
Jestem w szpitalu po wczorajszym słabszym odczuwaniu ruchów i uprawach kawy z mlekiem.
Czekałam na wieści od Ciebie🙂 no już ładny masz tydzień🙂 teraz niby spokojniej mogłabyś już odetchnąć a tu się maluch trochę uspokoił i piszesz, że szpital.... A wszystko ok? Może dzidzia po prostu spokojniejszy dzień miała czy dzieje się coś niepokojącego?
 
reklama
U mnie jak nic się nie ruszy w ciągu tygodnia to chcą wywoływać... termin mam na koniec tygodnia. Wolałabym aby samo się zaczęło, No i nie wiem czy 40 tydzień skończony to dobry czas na wywoływanie, może powinni dać jeszcze dodatkowy tydzień? Chociaz mała waga u nas, może to ma tez znaczenie.. sama nie wiem. Nie myślałam, ze będę miała taki problem przy mojej szyjce...
 
Do góry