reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Może przez naciągane się skóry to swędzenie.. A strupki przez podrażnienie drapaniem🤔 konsultowalas z gin albo dermatologiem? Ja bym jeszcze spróbowała smarować olejem kokosowym albo olejkiem ze słodkich migdałów
To raczej nie będzie naciaganie skóry bo takie strupki od drapania mam nawet na stopach a tam mi się skóra nie naciaga tak. Pisalam do gin i kazała próby watrobowe zrobić. Tylko się zastanawiam że skoro kwasy żółciowe które są wskaźnikiem choleostazy wyszły dobre to przecież próby też wyjdą dobrze.
Skórę myje i nawilżam naprawdę dobrymi emolientami dla alergików polecony mi przez dermatologa bo moja córa ma takie problemy skórne. Niestety to nic nie daje
 
reklama
A lekarz nie przypuszcza gdzie może być przyczyna? Może to jakaś "reakcja" na ciążę, w sensie reakcji na chemię która się w organizmach ciężarnych wytwarza🤷 a nadal tak bardzo Ci dokucza?
No i jak Twoje plecy, rwa i wymioty?
No dziś wysłałam jej wyniki kwasów żółciowych ale one są dobre. Każe mi zrobić próby watrobowe ale jak kwasy są dobre to nie wiem po co. No strasznie mi to swędzenie dokucza. Jestem cała w strupkach a teraz dodatkowo przy drapaniu leci z tego krew.
Wymioty na moje szczęście się skończyły. Z tego się mega ciesze 😃
Z rwą niestety nie jest nic lepiej 😞 boli jak bolało.
 
U mnie jak nic się nie ruszy w ciągu tygodnia to chcą wywoływać... termin mam na koniec tygodnia. Wolałabym aby samo się zaczęło, No i nie wiem czy 40 tydzień skończony to dobry czas na wywoływanie, może powinni dać jeszcze dodatkowy tydzień? Chociaz mała waga u nas, może to ma tez znaczenie.. sama nie wiem. Nie myślałam, ze będę miała taki problem przy mojej szyjce...
Masakra... Daj znać jaka będzie decyzja. Jaka waga dzidziusia? Ja pewnie bym chciała poczekać, może się samo zacznie...
Ja chyba następna. 38+1.
Jestem w szpitalu po wczorajszym słabszym odczuwaniu ruchów i uprawach kawy z mlekiem.

No to już też pełną gotowość? 😉 Trzymam kciuki!

U mnie dziś 36+2 więc jeszcze odliczam 4 magiczne dni... A później niech się dzieje co chce. 🙈 Jutro mam wizytę i jestem bardzo ciekawa co się dzieje. Mam nadal twardnienia, skurcze + doszły bóle miesiączkowe. Ciekawe czy szyjka drgnęła z tego powodu. Nadal jeszcze biorę luteinę i magnez, zastanawiam się kiedy mi odstawią 🤔
 
Masakra... Daj znać jaka będzie decyzja. Jaka waga dzidziusia? Ja pewnie bym chciała poczekać, może się samo zacznie...


No to już też pełną gotowość? 😉 Trzymam kciuki!

U mnie dziś 36+2 więc jeszcze odliczam 4 magiczne dni... A później niech się dzieje co chce. 🙈 Jutro mam wizytę i jestem bardzo ciekawa co się dzieje. Mam nadal twardnienia, skurcze + doszły bóle miesiączkowe. Ciekawe czy szyjka drgnęła z tego powodu. Nadal jeszcze biorę luteinę i magnez, zastanawiam się kiedy mi odstawią 🤔
W 39 tygodniu praktycznie waga 2860 g
 
reklama
Hej , a u mnie 23+4 i tez czekam na jutrzejsza wizytę kontrolna po założeniu szwu , dzisiaj mija dwa tygodnie i tez odczuwam twardnienia , wczoraj mniej ale dzisiaj od rana jakoś taj częściej pomimo nospy i tez się martwię co mi jutro gin powie 😔
Ja nie mam szwu ani pessara narazie. Nospy tez nie biorę. Jak u Ciebie z szyjka ?
 
Do góry