reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, czy w zwiazku z ta cukrzycą, o której dzis sie dowiedziałam, mam jakies wieksze powody do obaw, jesli chodzi o szyjke? Czy taka sytuacja ma związek ze skracaniem sie szyjki? Dietą, ograniczeniami w jedzeniu i kluciem palca, czy pobieraniem krwi sie kompletnie nie przejmuje. Tylko, zeby szyjka nie ucierpiała 😟
Cukrzyca raczej nie wpływa na szyjkę, myślę że tym nie masz co się martwić
 
Dziewczyny, czy w zwiazku z ta cukrzycą, o której dzis sie dowiedziałam, mam jakies wieksze powody do obaw, jesli chodzi o szyjke? Czy taka sytuacja ma związek ze skracaniem sie szyjki? Dietą, ograniczeniami w jedzeniu i kluciem palca, czy pobieraniem krwi sie kompletnie nie przejmuje. Tylko, zeby szyjka nie ucierpiała 😟
Nie no co Ty a jaki to moze miec wplyw :) wlasnie w szpitalu ze mna lezala dziewczyna z szyjka i cukrzyca i nic nie wspominała o jakimikolwiek zwiazku. Jedyne co to przy cukrzycy wiem ze moga byc dzieciatka wieksze (chyba jak sie nie dba wlascowie o diete) a wiadomo wieksza dzidzia na szyjke bardziej naciska-no chyba tylko taki ewentialnie taki wplyw.
 
Dziewczyny, czy w zwiazku z ta cukrzycą, o której dzis sie dowiedziałam, mam jakies wieksze powody do obaw, jesli chodzi o szyjke? Czy taka sytuacja ma związek ze skracaniem sie szyjki? Dietą, ograniczeniami w jedzeniu i kluciem palca, czy pobieraniem krwi sie kompletnie nie przejmuje. Tylko, zeby szyjka nie ucierpiała 😟
Mąż mojej diabetolog jest gin-endo i razem prowadzą kanał na yt. Był jeden odcinek poświęcony cukrzycy ciążowej i padło pytanie, czy jest jakikolwiek związek pomiędzy poziomem cukru a skurczami/twardnieniami pan ginekolog stwierdził, że nie. Głównie cukrzyca ma wpływ na łożysko i przepływy.
 
Mąż mojej diabetolog jest gin-endo i razem prowadzą kanał na yt. Był jeden odcinek poświęcony cukrzycy ciążowej i padło pytanie, czy jest jakikolwiek związek pomiędzy poziomem cukru a skurczami/twardnieniami pan ginekolog stwierdził, że nie. Głównie cukrzyca ma wpływ na łożysko i przepływy.
Dziękuję wam dziewczyny!!! Uspokoilyscie mnie, jak nikt inny 😊 W takim razie tą śmieszną cukrzycą nie zamierzam się przejmować 🙂 Tym bardziej, że leżę w szpitalu, przynoszą mi gotowe posiłki, dali glukometr do pokoju, paski... Ograniczenia w jedzeniu, odmawianie slodyczy i kilka pomiarów glukometrem dziennie, to jakiś żart, w porównaniu z tym stresem o szyjke 🙂
 
Dziewczyny u mnie bez zmian. Brzuszek dalej twardy mimo że mam tokolize już 4 dzień. Od dzisiaj asparaginian i jutro już chyba koniec kroplowki. Nie robili mi dzisiaj już żadnych badań żeby mi tam nic nie pobudzić. Najchętniej chciałabym żeby mnie uspili żebym tyle nie myślała.
 
reklama
Dziękuję wam dziewczyny!!! Uspokoilyscie mnie, jak nikt inny 😊 W takim razie tą śmieszną cukrzycą nie zamierzam się przejmować 🙂 Tym bardziej, że leżę w szpitalu, przynoszą mi gotowe posiłki, dali glukometr do pokoju, paski... Ograniczenia w jedzeniu, odmawianie slodyczy i kilka pomiarów glukometrem dziennie, to jakiś żart, w porównaniu z tym stresem o szyjke 🙂
Życzę Tobie, żebyś miała moją wersję "cukrzycy", kilka przekroczeń, przepływy w normie, waga dziecka w drugą stronę (tutaj życzę akurat 50 percentyla) Jak masz zapewnione normalne posiłki w szpitalu, to tylko się cieszyć. U mnie w szpitalu to był jakiś cukrzycowy żart. ;-).
 
Do góry