reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny czy jak w badaniu osadu moczu nie ma nic na temat bakterii to znac ze ich nie ma?
Wydaje mi się, że nie ma. Ogólne badanie moczu wykonuje się przecież między innymi pod kątem obecnosci bakterii. Ja mam dużą tendencje do lapania infekcji i w ciążach i poza nimi. Zawsze mi pisali na wynikach, ze bakterie są. Kiedyś na jednym badaniu nie miałam żadnej adnotacji na temat bakterii, więc założyłam wtedy, że ich nie było.
 
Witam się z Wami. W piątek zaczynam 40 tydzień, dzisiaj wtorek a tu nadal cisza, żadnego skurczu. Czop odszedł prawie 2 tyg temu, brzuch opadł prawie 3 tyg temu. Lekarz do mnie dzwonił i powiedział, ze taka moja uroda. Jaka? Podobno często kobiety z tą niewydolnością ciśnieniowo-szykową przenoszą ciążę. No ja nie mogę, bo mam cukrzycę ciążową więc do niedzieli mam czas, a jak nie to na pocieszenie moj doktorek mowi tak:
"W poniedziałek zapraszam na odział, podamy oksytocynkę, damy znieczulenie, rozwarcie duze jest, to szybko pójdzie, bo Pani i tak do poniedziałku raczej nie urodzi" - te słowa piszczą mi w uszach jak klakson. Pytał czy "coś działamy z mężem" no i co z tego jak nic się nie dzieje. Wczoraj cały dzień na spacerze, łażenie po sklepach, wieczorem skakanie na piłce i jedyne czego dostałam to bólu głowy. Przepraszam, że Wam tu narzekam ale jestem sfrustrowana, bo czuję się oszukana.
 
reklama
Mnie bola, ale to od kolki nerkowej. Najbardziej jednak martwi mnie twardnienie brzucha na leżąco. Im więcej leżę tym częściej jest twardy :(
Może spróbuj zmienic pozycję. Mi najczęściej przy lezeniu na wznak dokucza dziwne uczucie w brzuchu. Gdy przewracam się na bok, przechodzi. A może coś na przespanie? Np. diphergan? Spie po nim jak susel i budze sie z cudownie "sflaczalym" brzuchem.
 
Do góry