reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
To erytrocyty masz w normie ale leukocyty
Ja mam sytuacje opanowana, to są badania z maja i zarówno leukocyty jak i erytrocyty pojawiły się w odpowiedzi na drożdże w cewce moczowej. Drożdże wypłukał mocz z cewki i po 2 dobach było czysto. Natomiast miałam infekcje pochwy I to ja leczyłam. Koleżanka pytała o moje normy bo sama zmaga się z infekcja pochwy i to ja martwi. Izolowane leukocyty czy erytrocyty w normach w moczu nie oznaczają coś złego, wiadomo. Ale jak my wiemy, ze mamy infekcje pochwy to te”rzeczy” w moczu w oczekiwaniu na wyniki posiewu z pochwy tez nas tak wybitniej interesują :D
 
[GROUP=]

[/GROUP]
Ja mam sytuacje opanowana, to są badania z maja i zarówno leukocyty jak i erytrocyty pojawiły się w odpowiedzi na drożdże w cewce moczowej. Drożdże wypłukał mocz z cewki i po 2 dobach było czysto. Natomiast miałam infekcje pochwy I to ja leczyłam. Koleżanka pytała o moje normy bo sama zmaga się z infekcja pochwy i to ja martwi. Izolowane leukocyty czy erytrocyty w normach w moczu nie oznaczają coś złego, wiadomo. Ale jak my wiemy, ze mamy infekcje pochwy to te”rzeczy” w moczu w oczekiwaniu na wyniki posiewu z pochwy tez nas tak wybitniej interesują :D
dzoekuje bardzo ! Ja mam leukocyty 1-3 norma do 5 a erytrocyty 0-1 a norma do 3 lekarz pisał ze to ok ale coś się dzieje bo wcześniej nic nie bylo
 
Witajcie dziewczyny. Od 27 tc zmagam się z czestymi twadnieniami brzucha, bywało i po 30 dziennie. Byłam w szpitalu, biorę leki. Aktualnie 34 tc, twardnienia dalej są. Od tygodnia czuje mega nisko ruchy i juz mnie to stresuje, mam wrażenie że mi zaraz wypadkie..
 
Witajcie dziewczyny. Od 27 tc zmagam się z czestymi twadnieniami brzucha, bywało i po 30 dziennie. Byłam w szpitalu, biorę leki. Aktualnie 34 tc, twardnienia dalej są. Od tygodnia czuje mega nisko ruchy i juz mnie to stresuje, mam wrażenie że mi zaraz wypadkie..
Witaj :) 34 tc to już daleko zaszłaś :) już niedaleko :)
 
Daleko, ale mam wrażenie jakbym miała zaraz urodzić, naprawdę. Każdy dzień odliczam ale mała jest już tak nisko że nie wiem czy mi już, w kanał nie weszła. W piątek mam wizytę. Brzuch chyba też mi się obniżył. Ogólnie przeraża mnie to wszystko 🙊
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Od 27 tc zmagam się z czestymi twadnieniami brzucha, bywało i po 30 dziennie. Byłam w szpitalu, biorę leki. Aktualnie 34 tc, twardnienia dalej są. Od tygodnia czuje mega nisko ruchy i juz mnie to stresuje, mam wrażenie że mi zaraz wypadkie..
To już daleko jesteś :) ja mam twardnienia od 20 tygodnia, a od 30 tc coraz częściej czasami do 20 na dobę. Mi się wydaje, że im wyższa ciąża, tym tych twardnien będzie więcej. U mnie jest 32+3 tc i też odliczam każdy chociaż wytrwać do 34 tc. Spokojnie będzie dobrze, chociaż sama codziennie mam ataki strachu z tego powodu, ale dla maleństwa trzeba zachować spokój;)
 
Do góry