reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To już daleko jesteś :) ja mam twardnienia od 20 tygodnia, a od 30 tc coraz częściej czasami do 20 na dobę. Mi się wydaje, że im wyższa ciąża, tym tych twardnien będzie więcej. U mnie jest 32+3 tc i też odliczam każdy chociaż wytrwać do 34 tc. Spokojnie będzie dobrze, chociaż sama codziennie mam ataki strachu z tego powodu, ale dla maleństwa trzeba zachować spokój;)
A też czujesz ruchy nisko? Normalnie zwariuje z tym 🙈
 
reklama
A też czujesz ruchy nisko? Normalnie zwariuje z tym 🙈
Wiesz różnie, czasami czuję jak ma czkawkę tak nisko(Mały jest nisko ułożony i od strony główki zrobił mi się lejek). I czuję kłucie jakby pochwie.
Doskonale Ciebie rozumiem, ale to już u Ciebie 34 tc😉 a jaka masz długość szyjki?ja ostatnio to mam nerwowe bóle w klatce piersiowej, no tak się tym stesuje wszystkim...
 
Wiesz różnie, czasami czuję jak ma czkawkę tak nisko(Mały jest nisko ułożony i od strony główki zrobił mi się lejek). I czuję kłucie jakby pochwie.
Doskonale Ciebie rozumiem, ale to już u Ciebie 34 tc😉 a jaka masz długość szyjki?ja ostatnio to mam nerwowe bóle w klatce piersiowej, no tak się tym stesuje wszystkim...
O to możemy sobie podać rękę, u mnie też nisko i napiera główka, szyjka 3 cm i narazie bez rozwarcia ale szyjka już zlagodzona.. Aktjaknks często mi szturcha czymś po spojeniu lonowym..
 
O to możemy sobie podać rękę, u mnie też nisko i napiera główka, szyjka 3 cm i narazie bez rozwarcia ale szyjka już zlagodzona.. Aktjaknks często mi szturcha czymś po spojeniu lonowym..
Jak jak twardnienie Tobie brzuch, to też masz wrażenie, że nie możesz złapać tchu? Bo ja tak mam już 3 tydzień 🙈 u mnie 2 cm i ten lejek od wewnątrz. Jak synek majstruje coś rączkami przy buzi, to też mam takie uczucie. Staram się jak najwięcej leżeć, może siedzenie do jedzenia i wstawania mam tak z 1 h na 24 h. Najgorsze są te nerwy. Staram się czymś ciągle zajmować głowę, aby o tym nie myśleć za dużo 😉
 
Jak jak twardnienie Tobie brzuch, to też masz wrażenie, że nie możesz złapać tchu? Bo ja tak mam już 3 tydzień 🙈 u mnie 2 cm i ten lejek od wewnątrz. Jak synek majstruje coś rączkami przy buzi, to też mam takie uczucie. Staram się jak najwięcej leżeć, może siedzenie do jedzenia i wstawania mam tak z 1 h na 24 h. Najgorsze są te nerwy. Staram się czymś ciągle zajmować głowę, aby o tym nie myśleć za dużo 😉
Mi teraz bardziej uciska na dol, pęcherz, wydaje mi się że przez to ze macice mam niżej. Ogólnie nieprzyjemne uczucie bardzo.. Mi się wydaje że nogi zakłada na główkę i tam grzebie i stąd takie uczucie..
 
Dziewczyny niżej? Różnica 11 dni...
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-07-21-10-59-54-542_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-21-10-59-54-542_com.miui.gallery.jpg
    356,3 KB · Wyświetleń: 89
  • Screenshot_2020-07-21-11-00-00-449_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-21-11-00-00-449_com.miui.gallery.jpg
    355,8 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry