reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

wróciłam :-D:-D:-D

cieszę się jak głupia :rofl2:

otóż szyjka się nie skraca (ostatnio miała 3,2cm) a teraz ma 3,6cm :-)
jest dobrze :tak: za tydzień gin chce mnie jeszcze raz zobaczyć ;-) pewnie dlatego, że byłam tak wystrojona :-D;-):-D
no i mam grzybki :zawstydzona/y: to już to gorsze - ale dostałam jakieś pigułki dowicpne :nerd:

będzie dobrze :tak:
 
reklama
jasne że bedzie dobrze!!! ja też dziś ide na pomiar, buuuuuuu... ostatnio miałam szyjeczkę 24 mm i pani mnie pocieszyła że wydłużyć to sie na pewno nie wydłuży!!!
ULLANA Ty mi sie tu nie stresuj!!! ja większość ciuszków kupiłam w sklepach internetowych - co prawda nie jest ta sama radość, ale wieksze szczescie bedzie jak dzidzia sie zdrowa urodzi w terminie niż z tych ciuszków kupionych na żywo...
 
hey... ja włąsnie po usg szyjki... z 24 mm skróciła sie na 23 mm czyli niewiele ale pojawiały sie skurcze porodowe... dobrze ze poszłam do tego szpitala... dostałam fenoterol do kolekcji tabletek i czuje sie coraz bardziej jak stara babcia, bo tylko tabletek przybywa... za tydzien w środe kolejne usg...
 
hey... ja włąsnie po usg szyjki... z 24 mm skróciła sie na 23 mm czyli niewiele ale pojawiały sie skurcze porodowe... dobrze ze poszłam do tego szpitala... dostałam fenoterol do kolekcji tabletek i czuje sie coraz bardziej jak stara babcia, bo tylko tabletek przybywa... za tydzien w środe kolejne usg...


Renifer szyjka nie za bardzo się skróciła więc uszy do góry :-)
ja też już tydzień jadę na fenoterolu :zawstydzona/y: przez 3 dni będziesz się kiepsko czuła, ale skurcze miną jak ręką odjął :tak:
 
Kajunia POMOCY!!!

mierzyłaś swoje ciśnienie jak zaczęłas brać fenoterol??? ja mam 140/70 puls 150 - wszystko za wysokie... ręce że drżą to pikuś ale tak w głowie mi huczy ze czuje sie jak na morzu - i trochę to potrwa zanim się uspokoi... napisz mi jak sie czułaś, bo ja sie boje ze te ciśnienie jest za wysokie...
 
Reniferku ja moze nie Kajunia, ale tez brałam fenoterol ... po fenoterolu to normalne ze czujesz sie zle ... puls skacze wysoko i moze Cie bolec glowa, cala drzysz ... dlatego przewaznie razem z Fenoterolem przepisuja lekaze Isoptin ... bierzesz go pol godziny przed Fenoterolem ... ma to wlasnie zminimalizowac skutki brania Fenoterolu ... ja to na poczatku trzeslam sie jak galreta + okropny bol glowy, ale po jakims czasie wszystko sie unormowalo ... mam nadzieje ze pomoglam :happy: i sie nie denerwuj :tak:
 
moniqa dzieki serdeczne... mi nic nie dali dodatkowo ale boje sie ze dzidzi moze zaszkodzic za wysokie ciśnienie... po 4 tabletce (bo od wczoraj zaczełam brac) nadal mam puls 150 i schodzi mi do 100 dopiero po 2 godzinach, wiec bardzo sie mecze bo mi wszystko wszedzei pulsuje... a najgorzej głowa... tam sie dopiero dzieje...
 
Reniferku to moze przejdz sie do swojego lekarza prowadzacego (ginki) i powiedz jak sie czujesz po Fenoterolu i niech Ci przepisze Isoptin :happy:
 
reklama
zadzwoniłam do lekarki i kazała mi zmniejszyc dawkę o pół, bynajmniej do środy, do wizyty, a potem zobaczymy co dalej...
 
Do góry