reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
śladowe ilości glukozy w moczu mogą się pojawić jeśli miałaś wyższy cukier wieczorem. Moja diabetolog mówiła że w ciąży to nawet powyżej 120 jak się ma to mogą być w moczu. Ja bym się tym nie przejmowała. To raczej sytuacja jednorazowa. Nie ma się czym martwić. Jeśli chodzi o kartony to musisz jeść więcej rzeczy pełnoziarnistych w ciągu dnia. Ja na kolacje zawsze mam kanapkę żytnią.

Ooo wybawicielko! 😃 no właśnie ketony i glukoza zniknęły po śniadaniu. Ja już cukrzycę typu 2 u siebie zdiagnozowałam 🤦‍♀️ ja o 23.00 zawsze pół kajzerki z zółtym serem, ale wczoraj rzeczywiście mało jadłam, a na kolacje nawpychałam w siebie i pewnie przez to, ze w dzień mało jadłam, to po kolacji cukier wybił w gorę eh... dzięki za wyjaśnienie. I weź tu człowieku ogarnij tą chorobę 😞
 
A ile razy przy badaniu mierzy ci szyjkę bo piszesz ze ci się skróciła ale może wcale nie tylko to błąd w mierzeniu bo mi zawsze mierzy dwa razy i ostatnio było 2.8/2.9 a na kolejnej wizycie 3.14/3.25
Mi gin ostatnio mierzył chyba 5 razy bo mówił, że trudno ustalić długość szyjki bo to zależy od przyłożenia głowicy, nacisku i miejsca od którego mierzysz. Ja miałam wyniki od 26mm do 31mm i ustalił że przyjmiemy 27mm tak jak ostatnio, że nic się nie zmieniło.
 
Boże umrę tu jak Wy Matki urodziły się Dzieciaki?! Jak ja nie będę mieć rozwarcia dziś większego to się poddaje mam już dosyć. Chce morfiny boli jak ... Boję się że takie skurcze brzucha go cisną i że on też nie może normalnie oddychać
 
Boże umrę tu jak Wy Matki urodziły się Dzieciaki?! Jak ja nie będę mieć rozwarcia dziś większego to się poddaje mam już dosyć. Chce morfiny boli jak ... Boję się że takie skurcze brzucha go cisną i że on też nie może normalnie oddychać

Czeeekaj masz skurcze??
 
Ale zrobiłam maraton aż mi spodnie pod lidlem strzeliły i to centralnie na tyłku. Jak gdzies znajdziecie zdjecie kobiety w ciazy pod lidlem z rozdartymi spodniami na zapleczu to będę ja. No córka mi ze sklepu nawiała i musiałam za nią po parkingu biegać. Ja, jako kaczka i mój nieporadny, mały krasnal. Przyjeżdżam do domu i czuję jedzenie. "Niucham" od wejścia, wchodzę do salonu, a tam mój kochany mąż na kanapie i obiad na blacie w kuchni. Ale mi zrobił niespodziankę! Do tego zapomniałam, ze mam spodnie rozdarte i tak chodziłam prawie godzinę, a ten nic nie powiedział tylko się zemnie śmiał i powiedział, ze bez niego zamieniłam się w kloszarda 🤨
Już dawno nie jadłam niczego na wynos i odziwo cukier 97 po takim obiedzie z restauracji bez liczenia kcal. Moze mi odpuści trochę to dziadostwo 😔 jestem szczęśliwa i teraz leżę. Lężę i się nie ruszam, wreszcie trochę odetchnę.

Dziewczyny macie jakieś sposoby na swędzącą skorę na brzuchu? Ja już się wszystkim smaruje a, a teraz zauważyłam, ze mam rozstęp od piersi po łono. Jedena, wielka rysa jak na samochodzie 😫
Takie niespodzianki są super :)
 
Boże umrę tu jak Wy Matki urodziły się Dzieciaki?! Jak ja nie będę mieć rozwarcia dziś większego to się poddaje mam już dosyć. Chce morfiny boli jak ... Boję się że takie skurcze brzucha go cisną i że on też nie może normalnie oddychać
Licz kochana skurcze może to juz ...?
 
Boże umrę tu jak Wy Matki urodziły się Dzieciaki?! Jak ja nie będę mieć rozwarcia dziś większego to się poddaje mam już dosyć. Chce morfiny boli jak ... Boję się że takie skurcze brzucha go cisną i że on też nie może normalnie oddychać
On normalnie oddycha dopiero po drugiej stronie brzucha ;) Teraz tlen idzie z krwią do dziecka to tym się nie martw :) Jak marzysz o morfinie to coś się chyba szykuje
🤔
 
reklama
Do góry