reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie przesadzaj my w drugą stronę 😜 spodnie ciążowe i leginsy są gorsze niż trzy sekundy rozprowadzenia olejku, masażu nie robię.
Hehe no tak ja na razie jestem z tych co starają się trzymać ręce z daleka od brzucha 😁bo jestem pewna tym że strasznie sobie tym zaszkodziłam bo potrafiłam leżeć po kilka godzin i głaskać brzuch a czułam że on się spinal
 
reklama
Nie masz czego zazdrościć, bo zazdroszczę Wam, ze mozecie do terminu leżeć, tak jak chcecie, a ja zostałam sama i musiałam sobie jakoś radzić i caly czas czułam strach, ze tym wszystkim tylko dziecku zaszkodzę. I nadal się martwię, ze tak jest, bo w sobotę kończę dopiero 36 tyg, a gdzie 38 tydzień eh... bądż spokojna! Naprawdę wszystko będzie dobrze. Ja przed każdą wizytą jestem źle nastawiona od 23 tyg, a po wizycie muszę żyć dalej heh. Teraz to i ja wreszcie będę leżeć, bo mąż w domu. To jest dopiero komfort psychiczny. Może donoszę do 38tyg. Leżeć i odpoczywać, bo potem będziecie chciały, a dzidzia nie da 🥰
Znowu będziesz do 41 chodzić ♥️
 
Ja mam polowę tego co piszesz, a rozstęp wystrzelił, bo to chyba taka natura ale spróbuję Twojej metody no inaczej lipa 😣
Mnie uda tak strasznie swedzialy ale na razie minęło... przyznaje się smaruje się jak mi się przypomni 🤦🏼‍♀️ Widzę ze na udach właśnie bardzo duży celulit mi się zrobil. Po ciąży będę biegać na zabiegi 😂
 
Mnie uda tak strasznie swedzialy ale na razie minęło... przyznaje się smaruje się jak mi się przypomni 🤦🏼‍♀️ Widzę ze na udach właśnie bardzo duży celulit mi się zrobil. Po ciąży będę biegać na zabiegi 😂
Ja cellulit mam okropny jak ostatnio u lekarza się zobaczyłam w lusterku to się przeraziłam 😁
 
Też brałam "miziaka", ale codziennie przez 6 dni.
Miałyście po nim też uczucie, że zamyka wam pochwę i wysusza? Ja prawie płakałam przy aplikacji sucho w stu procentach pod koniec kuracji. Później przeszło.
Cześć dziewczyny! W sobotę konczę 36 tydzień, a tu niespodzianek chyba do końca ciąży mi nie braknie. Jak nigdy odkąd stwierdzono w 26tyg cukrzycę ciężarnych nie miałam glukozy w moczu tak dzisiaj i śladowe ilości ketonów i glukozy. Ketony pewnie dlatego, ze za malo wczoraj jadłam ale glukoza? Czy ktoś wie, dlaczego ta glukoza i mnie oświeci? Całą noc sie rzucałam po łóżku i zasnełam nad ranem. Do tego od piątku mam rozwolnienie. Z córką około 2 tygodni przed porodem zaczełam się oczyszczać. To nie reguła ale będę czujna. Myślałam, ze to rozwolnienie jest z nerwów. Dosyć mam tego dnia, choć jeszcze się nie rozpoczął. Jezeli coś wiecie na temat sladowych ilości glukozy w moczu to proszę dajcie mi znać, bo oszaleję. 😓😡

Mam nadzieję, ze chociaż Wam nocka w spokoju mineła i wszystko w porzadku.
śladowe ilości glukozy w moczu mogą się pojawić jeśli miałaś wyższy cukier wieczorem. Moja diabetolog mówiła że w ciąży to nawet powyżej 120 jak się ma to mogą być w moczu. Ja bym się tym nie przejmowała. To raczej sytuacja jednorazowa. Nie ma się czym martwić. Jeśli chodzi o kartony to musisz jeść więcej rzeczy pełnoziarnistych w ciągu dnia. Ja na kolacje zawsze mam kanapkę żytnią.
 
reklama
Kurcze, mówicie o tym zakazie fotykania brzuvha, a ja całą ciązę dotykam, głaszczę i nic mi się nie dzieje w sensie nie stawia mi się macica. To o to chodzi, zeby jej nie pobudzać?
 
Do góry