reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurde jakie to dziwne w jeden dzień człowiek myśli że będzie wszystko dobrze a w drugi widzę wszystko w czarnych barwach. Jeszcze co chwilę chce mi się sikać i latam z pola do domu
Niestety nasze ciąże juz do końca będą obarczone stresem a pozniej przyjdzie czas na inne stresy, to jest taki wstęp😉ale trzeba byc dobrej myśli i cierpliwie czekac na tą wspaniałą nagrodę nawet jesli czasami mamy gorsze chwile. Dzisiaj z siostrą rozmawialam ze nawet pogoda jest łaskawa dla nas i wcale mi nie żal tego lata przeleżanego w czterech ścianach💪
 
reklama
Niestety nasze ciąże juz do końca będą obarczone stresem a pozniej przyjdzie czas na inne stresy, to jest taki wstęp😉ale trzeba byc dobrej myśli i cierpliwie czekac na tą wspaniałą nagrodę nawet jesli czasami mamy gorsze chwile. Dzisiaj z siostrą rozmawialam ze nawet pogoda jest łaskawa dla nas i wcale mi nie żal tego lata przeleżanego w czterech ścianach💪
Ja właśnie mieszkam na wsi i staram się leżeć na polu bo nie oszukując w środku czuje się 10 razy gorzej myślę nad kupnem takiego leżaka żeby dało się podnieść nogi wyżej bo tak to daje sobie na pół leżąco i podkładam poduszki i muszę to wszystko nosić za sobą
 
Ale ja dziś kończę 21 tydzień i dla tych mam co martwią się kopaniem tak nisko w podbrzuszu to ja mam identycznie nigdzie indziej nie czuję tylko tam. Ciekawe czy ma to jakiś związek z szyjką
 
Ale zrobiłam maraton aż mi spodnie pod lidlem strzeliły i to centralnie na tyłku. Jak gdzies znajdziecie zdjecie kobiety w ciazy pod lidlem z rozdartymi spodniami na zapleczu to będę ja. No córka mi ze sklepu nawiała i musiałam za nią po parkingu biegać. Ja, jako kaczka i mój nieporadny, mały krasnal. Przyjeżdżam do domu i czuję jedzenie. "Niucham" od wejścia, wchodzę do salonu, a tam mój kochany mąż na kanapie i obiad na blacie w kuchni. Ale mi zrobił niespodziankę! Do tego zapomniałam, ze mam spodnie rozdarte i tak chodziłam prawie godzinę, a ten nic nie powiedział tylko się zemnie śmiał i powiedział, ze bez niego zamieniłam się w kloszarda 🤨
Już dawno nie jadłam niczego na wynos i odziwo cukier 97 po takim obiedzie z restauracji bez liczenia kcal. Moze mi odpuści trochę to dziadostwo 😔 jestem szczęśliwa i teraz leżę. Lężę i się nie ruszam, wreszcie trochę odetchnę.

Dziewczyny macie jakieś sposoby na swędzącą skorę na brzuchu? Ja już się wszystkim smaruje a, a teraz zauważyłam, ze mam rozstęp od piersi po łono. Jedena, wielka rysa jak na samochodzie 😫
😂🤣 ale sie uśmiałam z tego kloszarda a na swędzenie niestety nie mam rady 😞
 
Ale zrobiłam maraton aż mi spodnie pod lidlem strzeliły i to centralnie na tyłku. Jak gdzies znajdziecie zdjecie kobiety w ciazy pod lidlem z rozdartymi spodniami na zapleczu to będę ja. No córka mi ze sklepu nawiała i musiałam za nią po parkingu biegać. Ja, jako kaczka i mój nieporadny, mały krasnal. Przyjeżdżam do domu i czuję jedzenie. "Niucham" od wejścia, wchodzę do salonu, a tam mój kochany mąż na kanapie i obiad na blacie w kuchni. Ale mi zrobił niespodziankę! Do tego zapomniałam, ze mam spodnie rozdarte i tak chodziłam prawie godzinę, a ten nic nie powiedział tylko się zemnie śmiał i powiedział, ze bez niego zamieniłam się w kloszarda 🤨
Już dawno nie jadłam niczego na wynos i odziwo cukier 97 po takim obiedzie z restauracji bez liczenia kcal. Moze mi odpuści trochę to dziadostwo 😔 jestem szczęśliwa i teraz leżę. Lężę i się nie ruszam, wreszcie trochę odetchnę.

Dziewczyny macie jakieś sposoby na swędzącą skorę na brzuchu? Ja już się wszystkim smaruje a, a teraz zauważyłam, ze mam rozstęp od piersi po łono. Jedena, wielka rysa jak na samochodzie 😫
Uwierz zazdroszczę tego w jakim etapie jesteś ze juz czekasz na maleństwo szczęśliwie i że możesz tak szaleć ❤️
 
Tak właśnie tez myśle ze to się będzie kurzyć. Wow to kurczę sama jesteś jak mąż wyjechał :( może synek będzie czekać na tatusia 😁😜
Na to liczę i myślę że sam tak łatwo nie wyjdzie 😜 zastanawiam się tylko czy to będzie dla mnie bezpieczne. Młody już waży około 3300g (plus minus błąd USG). W 40tc może być dość duży a ja z tym sercem...
 
reklama
U mnie w Poznaniu porody rodzinne ruszyły, pełno facetów biega po korytarzach 🙂 w moim szpitalu nie trzeba robić testu na covid jeśli się mieszka z ojcem, ponoć w pozostałych już tak, każdy ma chyba inne zasady
U nas w Wałbrzychu i w Świdnicy też nie trzeba testów od marca. Tylko w Wałbrzychu nie ma np sali przedporodowej i przed etapem "wydalenia" (straszna nazwa, chociaż tak to nazywają w szpitalu) dziecka Tata nie wchodzi na salę porodową a Mama leży na patologii ciąży.
 
Do góry