reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To tez niezle miałaś :/ już dzwoniłam mówił ze nie ma co czekać lepiej wcześniej założyć, bo później może być problem. Jest teraz na jakiś spotkaniu i mam do niego wieczorem zadzwonić jeszcze i potwierdzi mi czy w czwartek będzie już miał pessar, bo musi go zamówić.
Ja mialam i szew i pessar zakladany jak mialam e.coli, pozniej wzięłam antybiotyk i odpukac ostatnio posiew z szyjki wyszedl super ale caly czas szprycuje sie probiotykami
 
reklama
Ja mialam i szew i pessar zakladany jak mialam e.coli, pozniej wzięłam antybiotyk i odpukac ostatnio posiew z szyjki wyszedl super ale caly czas szprycuje sie probiotykami
Ja skończyłam antybiotyk i teraz jeszcxe te globulki, tak bym się chciała pozbyć tej bakterii :( bardziej mnie to stresuje niż szyjka
 
Nie jestem duzo dalej od Ciebie bo 25+3 i tez nie mam pojęcia czy to normalne. Wiem ze wszystko rośnie, rozciaga sie i nie ma mozliwosci zeby caly czas czuc sie tak samo ale przy naszych szyjkach nowe odczucia budzą niepokój😞
Dokładnie:( A przypomnij jaka masz długą szyjke? Czy Ty masz juz pessar? Na jakiej długości Ci zakładali?
 
Dziewczyny nie wiem wczoraj po lekarzu się cieszyłam że się polepszyło ale dziś się znów martwię bo się nie mogę ulozyc i co chwilę wstaje z leżaka i się poprawiam martwię się że spinam wtedy brzuch a na lewej stronie w łóżku nie chce leżeć bo wolę na polu na leżaku
Nie martw się, nie zaszkodzi Ci wiercenie, wazne ze lezysz i odciążasz szyjke. Nie da sie przeciez lezec bez ruchu caly czas, ja tez sie krecę, zwlaszcza w nocy jak nie mogę spać to latam po calym łóżku
 
Ja skończyłam antybiotyk i teraz jeszcxe te globulki, tak bym się chciała pozbyć tej bakterii :( bardziej mnie to stresuje niż szyjka
Wiem cos o tym, tez bylam tym zeschizowana. Najwazniejsze ze wdrożone masz leczenie i na pewno tez pozbedziesz sie tego paskudztwa. Ja w sumie przeszlam przez 3 antybiotyki - dwa na klebsielle i 1 na e.coli i wreszcie sie tego pozbylam, oby na dobre
 
Kurde jakie to dziwne w jeden dzień człowiek myśli że będzie wszystko dobrze a w drugi widzę wszystko w czarnych barwach. Jeszcze co chwilę chce mi się sikać i latam z pola do domu
 
reklama
Ale zrobiłam maraton aż mi spodnie pod lidlem strzeliły i to centralnie na tyłku. Jak gdzies znajdziecie zdjecie kobiety w ciazy pod lidlem z rozdartymi spodniami na zapleczu to będę ja. No córka mi ze sklepu nawiała i musiałam za nią po parkingu biegać. Ja, jako kaczka i mój nieporadny, mały krasnal. Przyjeżdżam do domu i czuję jedzenie. "Niucham" od wejścia, wchodzę do salonu, a tam mój kochany mąż na kanapie i obiad na blacie w kuchni. Ale mi zrobił niespodziankę! Do tego zapomniałam, ze mam spodnie rozdarte i tak chodziłam prawie godzinę, a ten nic nie powiedział tylko się zemnie śmiał i powiedział, ze bez niego zamieniłam się w kloszarda 🤨
Już dawno nie jadłam niczego na wynos i odziwo cukier 97 po takim obiedzie z restauracji bez liczenia kcal. Moze mi odpuści trochę to dziadostwo 😔 jestem szczęśliwa i teraz leżę. Lężę i się nie ruszam, wreszcie trochę odetchnę.

Dziewczyny macie jakieś sposoby na swędzącą skorę na brzuchu? Ja już się wszystkim smaruje a, a teraz zauważyłam, ze mam rozstęp od piersi po łono. Jedena, wielka rysa jak na samochodzie 😫
 
Do góry