reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Lekarza nic nie ruszy to fakt. Na badaniu w szpitalu takie śmierdzące baby wchodziły że mnie mdliło. Tydzień w jednej spoconej piżamie chodziły! A mi powiedziała jedna, że ją dusi zapach mojego dezodorantu jak przyszłam z łazienki 🤣 kobiety nawet się nie podmywały do badania serio obrzydliwe a ja jestem zboczona na punkcie higieny
O fuuu, ja też pomimo że leżąca to nie wyobrażałam się nie umyć. Ja na szczęście leżałam sama na sali, więc nie musiałam takich głupot na temat dezodorantów słuchać. Sama się dusiłam w swoim dezo 😁
 
reklama
A ja się głupia mecze wszędzie 😂
Ja też, w piewszej ciąży jeszcze jak mi wody odeszły to rach ciach się ogoliłam i na łysola pojechałam. A teraz 26 tydzień i gimnastyka taka przy goleniu, że dziwne że zakwasów nie mam. Jest mi bardzo ciężko. I też pewnie się nie dogalam całkowicie, bo zwyczajnie nie daję rady
 
Lekarza nic nie ruszy to fakt. Na badaniu w szpitalu takie śmierdzące baby wchodziły że mnie mdliło. Tydzień w jednej spoconej piżamie chodziły! A mi powiedziała jedna, że ją dusi zapach mojego dezodorantu jak przyszłam z łazienki 🤣 kobiety nawet się nie podmywały do badania serio obrzydliwe a ja jestem zboczona na punkcie higieny
Zawiewalo im od Ciebie świeżościa 😂😂😂
 
Poprzednio ratowałam się lusterkiem kilka razy. Jakoś nie mogłabym męża prosic. Głupia bym się czuła, mimo że już widział tamte rejony nie raz 😂😂😂 Trochę na czuja na razie jadę, a już mi trudno. Można niby położna w szpitalu poprosić tez,ale ona tylko obszar ewentualnego cięcia. Można te kremy do depilacji, które rozpuszczają włosy, ale potem podrazenienia mogą byc
Finalnie nie ma to dla lekarza znaczenia. Przychodza do niego panie w różnym wieku i nie każda macha maszynka przed wizytą ;)

Chciałabym zdjęcie mojej szyjki 🤔
Mój nie ma problemu z goleniem, ale raz mnie zaciął i już wolę sama 😉
 
Muszę Wam coś powiedzieć... nie wiem jak wyglada obecnie sytuacja z porodem rodzinnym w moim szpitalu - jutro zapytam. Chodzi o to, ze ja nie chcę rodzic bez męża... wiem, ze nie ja jedna i nie pierwsza bez męża, bo kiedyś wcale mężczyzn przy porodzie nie bylo i teraz moje pytanie... co mogę zrobić, kogo ukatrupić, jak szantażować i komu zapłacić, by moj małżonek przy porodzie jednak był? 🤣😈
Szpital ma stronę www? Zadzwoń do dyżurnej położnej i zapytaj musi Ci udzielić odpowiedzi.

A zapomnialam. Wczoraj mój na początku panikował później oglądał filmy na YT co i jak ma masować żeby mniej bolało 🤣 nawet powiedział że może robić za piłkę ale nie wiem jak 🤭😁 bo moja do ćwiczeń jest gdzieś w piwnicy
 
Ja też nie gole się na łyso, mam depilator z nakładką golącą i jadę tym, zostawia takie 2-3mm włoski i jak dla mnie jest ok. Ostatnio miesiąc temu robiłam taki zabieg :) teraz mam wizytę w poniedziałek i już się zastanawiam jak w sobotę się za to zabiorę 🙈
 
Szpital ma stronę www? Zadzwoń do dyżurnej położnej i zapytaj musi Ci udzielić odpowiedzi.

A zapomnialam. Wczoraj mój na początku panikował później oglądał filmy na YT co i jak ma masować żeby mniej bolało 🤣 nawet powiedział że może robić za piłkę ale nie wiem jak 🤭😁 bo moja do ćwiczeń jest gdzieś w piwnicy

Maaa aleee.. od kwietnia wisi na stronie, ze zgodnie z zaleceniami szpital nadal wstrzymuje porody rodzinne. Ile razy jestem w Rzeszowie tyle razy mi mówią, ze niestety porodów rodzinnych nadal niet.. nie wiem czemu w większosc szpitali już na nie pozwala chociaż na koniec wejść mężowi czy partnerowi, a ta Profamilia nie. Trochę mi tu wygodnictwem śmierdzi, a mniej wirusem...

A kto jest bardziej opanowany? Mąż czy Ty?
 
reklama
Nooooo nieeeeeeeeee!!!! 😷🤢
Przecież higiena odobista to podstawa i nie tylko w ciąży! Ja pierdziele... już obiadu dzisiaj nie będzie
Nie do wiary, ja to nawet przed wizytą sobie psiknę wewnętrzną stronę ud perfumami, żeby tak było miłej przy badaniu, a jedna tu ba forum opowiadała, ze się przed wizyta kąpała i z przyzwyczajenia się wysmarowała balsamem brązującym z mieniącymi drobinkami, to jej gin powiedział, „ale się dziś Pani odpicowała” :D
 
Do góry