reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny mam pytanie bo martwię sie od rana 12 dni temu miałam zakładany szew najpierw wiadomo było lekkie krwawienie później żółte plamienie a od tygodnia czysto, dziś się obudziłam a na wkładce wymieszane resztki lutinusa z żółta wydzielina wizyta dopiero we wtorek wczoraj miałam robiony mocz nic nie wyszło posiew świeży 2 tyg i 3 tyg temu z pochwy lekarz pisze ze to na pewno nie infekcja Bo posiew czysty, znalałam dzidziusia detektorem serduszko bije ale się martwię skąd to nagle?
 
reklama
Gdzies czytałam, że wodoasparganian dobrze sie przyswaja. Byc moze u Pana Tabletki. Moj gin mówi, że asmag najlepiej sie sprawdza w położnictwie i w tej i poprzedniej ciąży ten mi zaleca
Wydaje się, że wszystkie formy organiczne są ok. Jak lekarz zaleca to dobrze brać. Mnie przerażają tylko duże tabletki. Mam problem z ich połykaniem czasem. magneB6 forte łatwo mi przechodzi przez przełyk.
 
Dziewczyny mam pytanie bo martwię sie od rana 12 dni temu miałam zakładany szew najpierw wiadomo było lekkie krwawienie później żółte plamienie a od tygodnia czysto, dziś się obudziłam a na wkładce wymieszane resztki lutinusa z żółta wydzielina wizyta dopiero we wtorek wczoraj miałam robiony mocz nic nie wyszło posiew świeży 2 tyg i 3 tyg temu z pochwy lekarz pisze ze to na pewno nie infekcja Bo posiew czysty, znalałam dzidziusia detektorem serduszko bije ale się martwię skąd to nagle?
Koleżanki, że szwem wiedzą lepiej.

Po luteinie (o luteinę chodziło?) Też miałam na bieliźnie papkę o lekko żółtym odcieniu ze śluzem. Nawet pytałam lekarza on tam nic nie widział. Miałam posiew i było czysto.
 
Koleżanki, że szwem wiedzą lepiej.

Po luteinie (o luteinę chodziło?) Też miałam na bieliźnie papkę o lekko żółtym odcieniu ze śluzem. Nawet pytałam lekarza on tam nic nie widział. Miałam posiew i było czysto.
Dziekuje ja jestem straszna panikara ja mam lutinus ale to jak luteina
 
Dobra, zrobiłam sobie listę do apteki, ugotowałam obiad, zrobiłam pranie, wziełam małą do ogrodu-uśpiłam, dokończyłam pakować walizkę, i po składałam ubrania. Muszę jakos wytrzymać ten miesiąc. Leżę od 20 kwietnia, a dzisiaj 1 lipca i nie mogę na koncówce nawalić 😩 A Wam jak mija dzień? Patrzy na mnie ksiażka i chyba wieczorem się za nią wezmę.
 
Dobra, zrobiłam sobie listę do apteki, ugotowałam obiad, zrobiłam pranie, wziełam małą do ogrodu-uśpiłam, dokończyłam pakować walizkę, i po składałam ubrania. Muszę jakos wytrzymać ten miesiąc. Leżę od 20 kwietnia, a dzisiaj 1 lipca i nie mogę na koncówce nawalić 😩 A Wam jak mija dzień? Patrzy na mnie ksiażka i chyba wieczorem się za nią wezmę.
Duzo rzeczy jak na jeden dzień. Przed południem wyszłam z dzieckiem na plac zabaw, blisko domu, ale szybko namówiłam go na powrót bo zbyt gorąco. Po obiedzie dziecko siedziało w basenie na tarasie a ja zdjęłam i powiesiłam drugie pranie. Zaraz zabieram sie za obiad nr 2 spagetti będzie (w południe Młody je obiad i ja tez, a potem jemy coś wszyscy). Tylko za każdym razem jak sie podniose to mnie bardzo boli dół brzucha. Spać bym poszła najchętniej
 
To
Mi też bardziej podoba się magneB6 forte. Lekarze czasem przepisują lek który lubią, lek im znany i "sprawdzony" czasem to wpływ "miłego Pana" dystrybutora.
Najlepiej wchłaniają się sole organiczne magnezu. Cytrynian, mleczan i asparaginian (czyli ta forma zaleconą przez lekarza). Ogólnie najgorsze są tlenki. Wydaje sie, że cytrynian jest lepiej wchłanialny. Najważniejsze żeby unikać suplementów diety i kupić lek. Lek musi mieć konkretne ilości danego składnika, w suplementach nikt tego nie sprawdza. Porównaj sobie ilości jonów w tabletce. lepiej będzie wybrać tą której jest więcej unikniesz wtedy spożywania dużych ilości tablet.
To ja się też trochę podepne pod ten temat 😉 mi lekarz nie kazał brać magnezu (wg niego to nie pomaga na brzuch). Ale sama z siebie biorę magne b6 3x1. I sie zastanawiam, czy ta ilość jest ok, bo widze że Wy bierzecie po 3x2🤔
 
Ja też jak wstaje to czuje dół, a nawet bardziej boki brzucha. Myślę że to się wszystko rozciąga. A że leżymy to lepiej nie będzie po wstaniu 😑
 
reklama
Dobra, zrobiłam sobie listę do apteki, ugotowałam obiad, zrobiłam pranie, wziełam małą do ogrodu-uśpiłam, dokończyłam pakować walizkę, i po składałam ubrania. Muszę jakos wytrzymać ten miesiąc. Leżę od 20 kwietnia, a dzisiaj 1 lipca i nie mogę na koncówce nawalić 😩 A Wam jak mija dzień? Patrzy na mnie ksiażka i chyba wieczorem się za nią wezmę.
Dasz radę i wytrzymasz w dwupaku😁
Ja dzisiaj właśnie zastanawiam się, czy jednak w weekend nie spakować walizki, bo każdego dnia boje się, że nagle coś się będzie działo ehh😔 bo od dwóch dni jakby więcej twardniał mi ten brzuch...
A tak to leże, trochę czas zajęła mi nauka języka:) i najadłam się tak truskawkami, że pękam 😁😂
Tylko mąż dzisiaj nerwowy, bo od poniedziałku robi nadgodziny z pilnymi projektami i jest jak tykającą bomba hahaha 😂😂😁 leżę i nic się nie odzywam do niego hehehe

A za oknem tak pięknie, dobrze że nasze osiedle jest takie zielone (chociaż popatrzę sobie przez okno 😁) i doceniam fakt mieszkania na parterze, jest znacznie chłodniej, niż na wyższych piętrach w mieszkaniu 😁
 
Do góry