reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hmmm... Bardzo boli ten ząb? Rozmawiałaś ze swoim ginekologiem co on na to (RTG, kanałowe)?

Pociesze Cię. Dwa tygodnie szybko zlecą. Mój Mąż jeździ w systemie 2 na 1. Dwa tygodnie jest w trasie a tydzień w domu. Robi mi zakupy na dwa tygodnie od biedy zamawiam u Rodziców dostawę.
Wiesz mi spuchło dziąsło nad nim...i w sumie to dziąsło boli, ząb może chwilami... wolałabym że go ewentualnie otworzyć i zaleczyć do porodu, a potem kanałowe. Jeszcze ewentualnie mówiła, że może na kilka dni dać antybiotyk na to.
Właśnie będę pisała esemesa do niego, bo jakoś się boję 😔 ja to zawsze mówię jak nie urok, to ....😛 No same tylko problemy...

Hmm to jest pocieszenie 😁 mąż w tamtym roku odmówił wyjazdu, a w tym roku mu głupio. Tylko zastrzegłam, że jak wtedy urodze, to ma natychmiast wracać do Polski 😁
 
reklama
Wiesz mi spuchło dziąsło nad nim...i w sumie to dziąsło boli, ząb może chwilami... wolałabym że go ewentualnie otworzyć i zaleczyć do porodu, a potem kanałowe. Jeszcze ewentualnie mówiła, że może na kilka dni dać antybiotyk na to.
Właśnie będę pisała esemesa do niego, bo jakoś się boję 😔 ja to zawsze mówię jak nie urok, to ....😛 No same tylko problemy...

Hmm to jest pocieszenie 😁 mąż w tamtym roku odmówił wyjazdu, a w tym roku mu głupio. Tylko zastrzegłam, że jak wtedy urodze, to ma natychmiast wracać do Polski 😁
Będzie dobrze z tym zębem spokojnie! Lekarz zaraz odpiszę i poznasz jego zdanie.

Ja mam okropne fazy chyba znowu mam cyste w prawej piersi. Dziś jakoś sobie wymacałam. Jutro pokaże to lekarzowi. Oczywiście wkręcam sobie gorsze rzeczy od cysty. Może to tylko rozrośnięte gruczoły, ale tylko w jednej piersi? Pisałam pracę dyplomową o nowotworach i mam totalną depresję.
 
Będzie dobrze z tym zębem spokojnie! Lekarz zaraz odpiszę i poznasz jego zdanie.

Ja mam okropne fazy chyba znowu mam cyste w prawej piersi. Dziś jakoś sobie wymacałam. Jutro pokaże to lekarzowi. Oczywiście wkręcam sobie gorsze rzeczy od cysty. Może to tylko rozrośnięte gruczoły, ale tylko w jednej piersi? Pisałam pracę dyplomową o nowotworach i mam totalną depresję.
Spokojnie, nic sobie nie wmawiaj, póki nie byłaś u lekarza. Będzie dobrze 😉 w ciąży różne rzeczy się zmieniają w piersiach i to jest normalne. Nie zawsze musi oznaczać coś złego.
Ja przed ciążą przez lata co jakiś czas miałam jakieś zgrubienia, powiększone gruczoły. I nigdy nic to złego nie oznaczało :) także spokojnie, jutro masz wizytę i zapytasz się lekarza. Od tego leżenia zrobiłyśmy się bardzo spostrzegawcze odnośnie naszego zdrowia 😁
 
Spokojnie, nic sobie nie wmawiaj, póki nie byłaś u lekarza. Będzie dobrze 😉 w ciąży różne rzeczy się zmieniają w piersiach i to jest normalne. Nie zawsze musi oznaczać coś złego.
Ja przed ciążą przez lata co jakiś czas miałam jakieś zgrubienia, powiększone gruczoły. I nigdy nic to złego nie oznaczało :) także spokojnie, jutro masz wizytę i zapytasz się lekarza. Od tego leżenia zrobiłyśmy się bardzo spostrzegawcze odnośnie naszego zdrowia 😁
Zazwyczaj mówię o takich ludziach "nudzi się i wymyślają" a teraz to ja wymyślam 😜
 
Moj mąż i moja mama, to mówią, że od początku ciąży nie ma dnia, abym się nie zamartwiała i szukała ciągle czegoś nie tak hahaha 😂
Ja mam tak samo 🤨 cały czas się czegoś doszukuje , mój mąż już nawet nie zwraca na to uwagi jak mu mówię co mnie boli. Ja z tymi swoimi gadkami i bólami powinnam rodzić już z 200razy 😔
 
Ja mam tak samo 🤨 cały czas się czegoś doszukuje , mój mąż już nawet nie zwraca na to uwagi jak mu mówię co mnie boli. Ja z tymi swoimi gadkami i bólami powinnam rodzić już z 200razy 😔
Mój panikuje bardziej niż ja. Najgorzej, że zaczynam marudzić jak już naprawdę jest ze mną słabo. Może dlatego jest tak wyczulony. Po wyjściu ze szpitala myłam meble na balkonie myślałam, że zaraz urodzę, ale kurz mnie denerwował i musiałam dokończyć. Dopiero mój lekarz mną potrząsnął, że to nie przelewki. Kiedyś chodziłam miesiąc, że złamanym śródstopiem po wypadku (koń mnie podeptał) bo aż tak nie bolało... Ale teraz sieję panikę. Chyba kwestia izolacji i burzy hormonów.
 
Moj mąż i moja mama, to mówią, że od początku ciąży nie ma dnia, abym się nie zamartwiała i szukała ciągle czegoś nie tak hahaha 😂
Moja Mama mówi, że w życiu zabrakło mi ciężkiej pracy fizycznej i dlatego jestem w ciąży marudna 🤣 co ja poradzę, że w laboratorium siedzi się głównie na dupsku i czeka 🤣
 
reklama
Dostalam się do lekarza i U mnie dziś okazało się że szyjka z 46mm od 03.06 skrocila się do 32mm. Lekarz stwierdził że wyszla mu odbiegajaca od normy wielkość glowki. W porównaniu z k.udowa ponad 3 tyg. Większa główka.Ale kazał skonsultować się ze swoim lekarzem. Wypisal skierowanie do szpitala niby w razie czego gdyby coś jeszcze się działo. Na ból po lewej stronie kazał brać no spe. Dał skierowanie na crp, morfologie i mocz. Jutro jadę skonsultować się że swoim lekarzem
 
Do góry