reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No na mnie działa mleko i migdały ale to na chwilę a zaraz znowu ogień 😞 zaparć nie mam w ogóle jestem jakimś wyjątkiem jak narazie.. Oby się nie zmieniło 🤦🏻‍♀️😁 a zgage mam od początku ciąży już w pierwszych miesiącach mi dokuczała... Chwilkę miałam przerwy i później od nowa 😭 a przed ciąża nie wiedziałam co to znaczy mieć zgage,... 🤷🏻‍♀️😫😫
A sprobuj jeszcze kefiru. Jak wypije butelke to mam spokoj.
 
reklama
No widzisz, a tak się martwiłaś. Będzie dobrze. Kurcze na mnie ten syrop będzie czekał do poniedziałku i już Wam zazdroszczę użytkowania 😣
Niedługo będziesz mogla i Ty 😉 mąż się śmieje, że ten syrop tak mnie cieszy, że pomoże 😀
Tak dzisiaj mam lepszy dzień, ale wyprawa do lekarza kosztowała sił, jak tak się leży w domu😁
 
Zaczynam dziś 36+0, 17 tydzień leżenia 😎 jestem z siebie dumna!! Boje się juz porodu jak cholera nie mogę przestać o tym myśleć😂a z drugiej strony tak bardzo chciałabym być juz po. Boje sie, ze nie będę się umiała zająć ta mała kruszynka po porodzie. Z tego co widziałam samemu się trzeba zajmować dzieckiem w szpitalu 😳 a przeciez to musi być strasznie męczące po porodzie zwłaszcza ze nie ma odwiedzin. Boje się ze nie wytrwam do kolejnego Piątku gdzie mam kolejna wizytę u lekarza bo chce by mnie uspokoił. Chce chociaż wstać w 37tygodniu jeśli mały jeszcze nie zachce wyjść😝, tak bardzo mi juz ciężko fizycznie i psychicznie ze szok.. Siedze jak na szpilkach 😤👾
 
Po rodzie naturalnym działa adrenalina jeszcze przez jakiś czas i hormony więc nie martw się o brak siły by zajmować się maluszkiem po CC też ale nie wiem jak z raną chociaż są panie, które i z tym nie mają problemu. Zawsze możesz o pomoc poprosić panie, a poza tym jeżeli chodzi o zajmowanie się maluszkiem, to już masz instynkt, a po porodzie będzie jeszcze silniejszy i ja też się bałam, że nie dam sobie rady ale wszystko nagle staje się proste i robisz to z automatu☺
Będzie dobrze, teraz już przed Tobą ostatnia prosta. Bardzo Ci zazdroszczę. Pamiętam jak w pierwszej ciąży po tych tygodniach leżenia skończyłam 38tydzień. Jakbym się na nowo narodziła. Minął strach o dziecko, a zaczął się przed porodem i też nie potrzebnie, bo to nie jest coś czego kobieta nie wykona, a i mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że to wspaniałe przeżycie. Łap głęboko powietrze, bo to już końcówka 😍

Zaczynam dziś 36+0, 17 tydzień leżenia 😎 jestem z siebie dumna!! Boje się juz porodu jak cholera nie mogę przestać o tym myśleć😂a z drugiej strony tak bardzo chciałabym być juz po. Boje sie, ze nie będę się umiała zająć ta mała kruszynka po porodzie. Z tego co widziałam samemu się trzeba zajmować dzieckiem w szpitalu 😳 a przeciez to musi być strasznie męczące po porodzie zwłaszcza ze nie ma odwiedzin. Boje się ze nie wytrwam do kolejnego Piątku gdzie mam kolejna wizytę u lekarza bo chce by mnie uspokoił. Chce chociaż wstać w 37tygodniu jeśli mały jeszcze nie zachce wyjść😝, tak bardzo mi juz ciężko fizycznie i psychicznie ze szok.. Siedze jak na szpilkach 😤👾
 
Niedługo będziesz mogla i Ty 😉 mąż się śmieje, że ten syrop tak mnie cieszy, że pomoże 😀
Tak dzisiaj mam lepszy dzień, ale wyprawa do lekarza kosztowała sił, jak tak się leży w domu😁

A dzisiaj jak samopoczucie? Już się nie mogę doczekać swojej wizyty u lekarza. Może nie będzie tragedii ☺
 
Hej , dziewczyny macie takie bóle nieprzyjemne bóle nóg zaczynające się od stóp lecące w górę ? Macie na to jakieś lekarstwo 😔 od wczoraj sobie nie radzę... Nie pomagają żadne masaże
 
A dzisiaj jak samopoczucie? Już się nie mogę doczekać swojej wizyty u lekarza. Może nie będzie tragedii ☺
Dzisiaj na plus podziałal chyba efekt syropu 😀😀działa i jest ogromna ulga hahaha 😂
I spokojnie będzie dobrze 😉 ja pewnie za kilka dni będę już narzekać, że chce następna wizytę aby być spokojna. Na razie leżę grzecznie i staram się myśleć pozytywnie 😉
 
Hej , dziewczyny macie takie bóle nieprzyjemne bóle nóg zaczynające się od stóp lecące w górę ? Macie na to jakieś lekarstwo 😔 od wczoraj sobie nie radzę... Nie pomagają żadne masaże
Dzisiaj na plus podziałal chyba efekt syropu 😀😀działa i jest ogromna ulga hahaha 😂
I spokojnie będzie dobrze 😉 ja pewnie za kilka dni będę już narzekać, że chce następna wizytę aby być spokojna. Na razie leżę grzecznie i staram się myśleć pozytywnie 😉

To ja nazywam to skurczami nóg i mi pomogł magnez, ogromne nawadnianie i chłodna sypialnia, bo wcześniej kopałam nogami jak żuczek.

O widzisz czyli jednak ten syrop to magiczna mikstura. A tak w ogóle to co ile macie wizyty? Oczywiście przy pesarze i szwie lub bez.
 
Hej , dziewczyny macie takie bóle nieprzyjemne bóle nóg zaczynające się od stóp lecące w górę ? Macie na to jakieś lekarstwo 😔 od wczoraj sobie nie radzę... Nie pomagają żadne masaże
Hje. Mnie tak nogi bolały raz jedna raz druga, gdy leżałam na boku z mocno podkurczonymi nogami. Odkąd leżę z nogami bardziej prosto, to nie mam już z tym problemu.

Ja dzisiaj i wczoraj relaks na ogrodzie, mieliśmy grilla urodzinowego naszej córeczki (5 i 8 lat). Śliczna pogoda, więc można pogrzać się w słonku.

Jutro mam wizytę na 14:15, zaczyna się stresować czy wszystko jest aby napewno ok. Bardzo bym chciała.

Trzymajcie się :)
 
reklama
Do góry